Pridať inzerát

Administratívny pracovník, Skladník v servise

STAREK Transport s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trstená
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 300 EUR/mesiacUvedené platové rozpätie je závislé na individuálnych skúsenostiach uchádzača.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príjem, zaskladňovanie a výdaj materiálu
• evidencia materiálových pohybov v systéme
• práca s vysokozdvižným vozíkom
• správa skladových položiek
• digitálna administratívna správa skladu

Práca je organizovaná v 8 hodinovej pracovnej dobe + záleží na vlastnej iniciatíve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, dopravné, ekonomické, všeobecné

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Poľský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• skúsenosti s prácou v sklade výhodou
• základne PC znalosti
• skúsenosti s prácou na vysokozdvižnom vozíku
• schopnosť prevziať zodpovednosť
• samostatnosť
• flexibilita
• znalosť systému JIRA a Odoo výhodou
• výhodou vodičský preukaz typu C, E

Medzinárodná nákladná dopravná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu od roku 1993. Poskytujeme komplexný servis medzinárodnej dopravy, logistiky a zasielateľstva. Disponujeme vlastným servisom, v ktorom opravujeme rôzne druhy nákladných vozidiel. V truckservise opravujeme vozidlá, ktoré patria pod našu medzinárodnú dopravu ako aj vozidlá našich klientov.

Adresa spoločnosti

Námestie M. R. Štefánika 510
028 01 Trstená