Pridať inzerát

Bezpečnostná stráž

Starblast

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hviezdoslavovo námestie, 811 02 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 10-09-2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starblast hľadá skúseného strážcu. Máme niekoľko pozícií, z ktorých sme okamžite efektívni. Prihláste sa, ak spĺňate tieto kvalifikácie:

• Plynule anglicky a slovensky
• Oboznámenie sa s bezpečnostným vybavením
• Schopnosť zvládať fyzický stres
• Veľká pozornosť k detailu
• 2 roky praxe ako neozbrojený strážca
• Musí absolvovať skríning a skríning na drogy
• Musí predstavovať profesionálny imidž
• Vynikajúce komunikačné schopnosti
• Dávajte pozor na detaily
• Schopnosť stáť a chodiť celú smenu
• Musí mať platný, štátom vydaný vodičský preukaz
• občan USA alebo zákonné oprávnenie pracovať v USA
• Musí byť pripravený pracovať celý týždeň a 8-10 hodín denne

Zodpovednosti:

• Udržiavať bezpečné a zaistené prostredie pre zákazníkov a zamestnancov hliadkovaním a monitorovaním priestorov a personálu
• Zabezpečte priestory a personál hliadkovaním nad majetkom; monitorovacie zariadenia; kontrola budov, zariadení a prístupových bodov; dovolenka
• Poskytuje pomoc spustením alarmov
• Predchádza stratám a škodám hlásením nezrovnalostí; informovanie porušovateľov o zásadách a postupoch; obmedzujúcich votrelcov
• Riadi, premávku nasmerovaním vodičov
• vyplňuje správy zaznamenávaním pozorovaní, informácií, udalostí a činností dohľadu; vypočúvanie svedkov; získavanie podpisov
• Udržiava životné prostredie monitorovaním a nastavovaním ovládacích prvkov budov a zariadení
• Udržiava stabilitu a povesť organizácie dodržiavaním zákonných požiadaviek

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovinský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Expert (C2)

Starblast hľadá skúsených ozbrojených strážcov s platnými licenciami. Ponúkame príležitosti na plný aj čiastočný úväzok a ponúkame lekárske, zubné a zrakové pokrytie. Starblast zamestnáva s Bratislavou okamžite s účinnosťou.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Starblast
Hviezdoslavovo Námestie
811 02 Staré Mesto