Pridať inzerát

Asistentka

Stage Hands s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava V, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 180 EUR/mesiac- Ponúkaný plat je 900€ v čistom v závislosti od skúseností, zručností a schopností uchádzača. Po skúšobnej dobe navýšenie.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Administratívne práce, telefonovanie, evidencia dochádzky,
-Vedenie personálnej agendy, komunikácia s uchádzačmi, inzercia na sociálnych médiách, nábory a pohovory a novými uchádzačmi, evidencia uchádzačov,
-Administratívna podpora realizovaných kultúrnych podujatí na mieste konania,
-Komunikácia s vedením spoločnosti, interná komunikácia s pracovníkmi, komunikácia s dodávateľmi, komunikácia s úradmi (sociálna poisťovňa, zdravotná poisťovňa, úrad práce...),
-Starostlivosť o firemnú web stránku /aktualizácia údajov/ a facebookovú stránku,
-Vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov a odberateľov na internete,
-Riešenie operatívnych úloh podľa pokynov, výjazdy autom podľa potreby,
-Pomoc so skladovou evidenciou.

Nakoľko hlavná činnosť našej spoločnosti je realizácia rôznych eventov a kultúrnych podujatí a ich personálne zabezpečenie, náplň práce úzko súvisí s touto agendou. Obsadzujeme 2 pozície.

- zaujímavá práca v príjemnom, priateľskom a dynamickom kolektíve,
- zázemie v rastúcej a stabilnej spoločnosti,
- príjemné pracovné prostredie v novej administratívnej budove,
- mobilný telefón,
- možnosť dostať sa na zaujímavé miesta.

Kontaktujte nás výhradne e-mailom, a to zaslaním životopisu v slovenskom jazyku.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú výberové kritériá.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Sociálne média - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

- reálny záujem o ponúkanú pozíciu,
- skúsenosti v kultúrnej/eventovej oblasti vítané,
- skúsenosti s administratívnou a personálnou prácou ,
- aktívny vodič - nevyhnutné!!!,
- časová flexibilita, schopnosť prispôsobiť sa rôznym situáciám a rýchlo reagovať (adaptabilita, improvizačné spôsobilosti),
- komunikačné schopnosti (jednanie s ľuďmi),
- kultivovaný písomný (aj telefonický) prejav, príjemné vystupovanie,
- organizačné schopnosti, pracovitosť,
- technická gramotnosť, ochota učiť sa, všestrannosť,
- samostatnosť, dochvíľnosť, flexibilita,
- schopnosť riešenia operatívnych úloh.

Spoločnosť Stage Hands s.r.o. dlhoročne pôsobí v oblasti komplexnej realizácie eventov, hudobných, kultúrnych, spoločenských podujatí, v ktorej zaujala stabilnú pozíciu profesionálov pri realizácii veľkých i menších projektov. Poskytuje rozsiahle služby v oblasti komplexnej podpory pri zabezpečení a realizácii kultúrno-spoločenských podujatí, moderných eventov, koncertov, hudobných eventov, festivalov so zameraním na technickú či ostatnú výpomoc a personálny leasing.