Pridať inzerát

Prípravár - technik - Košice

STAFF AG, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacmzda od 1.200 eur ... výška mzdy bude stanovená podľa skúseností a praxe kandidáta
  • Termín nástupu: 01.08.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o spracovanie kalkulácií a cenových rozpočtov stavebných činností,
o zabezpečenie cien rozhodujúcich materiálov pri spracovaní cenovej ponuky,
o oslovovanie externých dodávateľov a spracovanie ich ponúk,
o kontrola výkazu výmer s projektovou dokumentáciou,
o spracovanie ponukových rozpočtov a kompletizácia cenovej ponuky podľa súťažných pokynov,
o vykonávanie analýz podaných súťažných ponúk,
o spracovanie harmonogramov a technologických postupov

o atraktívna mzda, koncoročná odmena podľa výsledkov spoločnosti,
o služobné vozidlo možné využívať aj na súkromné účely,
o zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
o skupinové životné a úrazové poistenie,
o jazykové kurzy podľa vlastného výberu priamo na pracovisku,
o dni voľna navyše, dovolenkový príspevok 2 x ročne,
o príspevky na detskú rekreáciu,
o ďalšie zaujímavé benefity, budú odprezentované na osobnom pohovore,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - Medzinárodná stavebná spoločnosť dlhodobo pôsobiaca na Slovenku, pre pobočku Košice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

o skúsenosti na obdobnej pozícii cestných a mostných projektov ( min. 1 rok nie podmienka ale výhoda),
o znalosť Anglického jazyka (nie podmienka ale výhoda),
o ovládanie AutoCAD je výhodou, nie podmienkou,
o prax a práca Microsoft Excel + Word + Project ( podmienka),
o očakávame precíznosť, dôslednosť, zodpovednosť, technické a analytické myslenie, dobré komunikačné zručnosti,
o zmysel pre prácu v kolektíve a organizačné schopnosti,
o vzdelanie stredoškolské s maturitou alebo vysokoškolské I. stupňa alebo vysokoškolské II. Stupňa (vzdelanie v odbore – stavebné),

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov