Zaujímavá brigáda na pozícií operátora výroby v Liptovskom Mikuláši

STAFF AG, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.základná hodinová mzda je 4,- € brutto + variabilná zložka. čistá hodinová mzda: 4,50€ (denná zmena), 5,50€ (nočná zmena)
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca sa vykonáva v Liptovskom Mikuláši

Brigádovať môžeš popri práci, počas materskej dovolenky!!!!

Po dohode možnosť pracovať aj na TPP.

Brigáda je vhodná aj pre študentov VŠ!!!!!!

Tvojou náplňou práce bude:

- Vizuálna kontrola plastových dielcov
- Pomocné práce vo výrobe
- Montážne práce
- Preprava, ukladanie, skladovanie, čistenie, balenie komponentov

Zmeny si plánuješ sám, ako Ti vyhovuje. Poskladaj si svoju VÝPLATU!

FLEXIBILNÉ PRACOVNÉ ZMENY podľa Vášho výberu.

ČISTÁ MZDA:
Denná zmena - 4,50 € / hod, za zmenu 50,60€
Nočná zmena - 5,50 € / hod, za zmenu 57,90€

Hľadáme spoľahlivého pracanta, ktorého za jeho robotu dobre odmeníme.

Ak Vás ponuka zaujala, chcete si zarobiť, ozvite sa nám t.č. 0948 950 910. Radi sa s Vami stretneme a dohodneme si podmienky, ktoré Vám budú vyhovovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre AUTOMOTIVE spoločnosť v Liptovskom Mikuláši.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- ochota pracovať na zmeny
- manuálna zručnosť
- učenlivosť na viacerých pozíciách

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov