Brigáda vo výrobe - Zmeny si plánuj popri práci, štúdiu, materskej

STAFF AG, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 - 10 EUR/hod.základná hodinová mzda je 4,- € brutto + automatická variabilná zložka 2,50 € + zákonné príplatky.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zarob si počas aktuálnej COVID situácie na zaujímavej brigáde s atraktívnym platom! Čo od TEBA očakávame?

- Pomocné práce vo výrobe
- Obsluha strojov a zariadení
- Montáž na linke
- Preprava, ukladanie, skladovanie, čistenie, balenie komponentov
- Ochota pracovať na 12 hod zmeny

Zmeny si plánuješ sám, ako Ti vyhovuje. Poskladaj si svoju VÝPLATU!

Prax vo výrobe je NUTNÁ.

FLEXIBILNÉ PRACOVNÉ ZMENY podľa Vášho výberu.

ČISTÁ MZDA:
Denná zmena - 5,70 € / hod, za zmenu 64,- €
Nočná zmena - 6,70 € / hod, za zmenu 75,- €

Možná aj práca pre SZČO:
FA denná zmena - 7,50 € / hod, za zmenu 84,- €
FA nočná zmena - 9,00 € / hod, za zmenu 101,- €

Hľadáme spoľahlivého pracanta, ktorého za jeho robotu dobre odmeníme.

Ak Vás ponuka zaujala, chcete si zarobiť, ozvite sa nám t.č. 0940 417 911. Radi sa s Vami stretneme a dohodneme si podmienky, ktoré Vám budú vyhovovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre AUTOMOTIVE spoločnosť v Liptovskom Mikuláši.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- ochota pracovať na zmeny
- ochota pracovať nadčas
- manuálna zručnosť
- učenlivosť na viacerých pozíciách

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov