Pridať inzerát

Práca s nástupom ihneď! - Operátor výroby! - Na 3 zmeny!

STAFF AG, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 6,43 EUR/hod.Od 6,43 EUR/hod. základná hodinová mzda je 6,43€ / hod + príplatky za poobednú (6,78 €/hod) a nočnú (8,43€ /hod) ďalšie zákonné príplatky
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných pracovníkov do spoločnosti Mobis na oddelenie Modulov.

Nástup: IHNEĎ, na 3 zmeny

Práca je charakterom vhodnejšia pre MUŽOV!

Víkendy a sviatky voľné!

Náplň práce:
- obsluha strojov a zariadení na linke
- montáž palubných dosiek a prístrojoviek
- na všetky práce Vás zaučíme!
-prekladanie, ukladanie, nakladanie, vykladanie

KOMBINÁCIE jednotlivých pracovných úkonov

DOPRAVA ZABEZPEČENÁ!

V prípade tvojho záujmu a šikovnosti sa veľmi rýchlo môžeš dostať do kmeňového stavu spoločnosti MOBIS.

Do práce Ťa zaučíme.

Vaša základná mzda bude vyzerať nasledovne:
Ranná zmena - 6,43 €/ hod
Poobedná zmena - 6,78 € / hod
Nočná zmena - 8,43 € / hod

Okrem toho samozrejme nadštandardné príplatky za prácu v sobotu, nedeľu alebo vo sviatok.

Výška mzdy záleží len na Tebe! Možnosť nadčasov!

Autobusy ZDARMA.

Zákonné príplatky na stravu za každý odpracovaný deň!

Stravovanie: 4,50€/ zmenu

Hľadáme spoľahlivého pracanta, ktorého za jeho robotu dobre odmeníme.

Ak Ťa ponuka zaujala, chceš si zarobiť, ozvi sa nám na t.č. 0948 008 754. Radi sa s Tebou stretneme a dohodneme si podmienky, ktoré Ti budú vyhovovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2022 (ostávajú ešte 2 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť MOBIS je jeden z najväčších subdodávateľov pre automobilový priemysel. Kompletizuje 4 typy auto-modulov. Jedná sa o modul predná maska, modul prístrojový panel a moduly oboch náprav. Mobis Slovakia ďalej vyrába nárazníky a brzdové systémy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na zmeny
- ochota pracovať nadčas
- manuálna zručnosť
- učenlivosť na viacerých pozíciách

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adriána Poljaková
Tel.: +421948008754
E-mail: poslať životopis