Pridať inzerát

Brigáda na víkend! Operátor výroby v PB! Aj pre študentov!

STAFF AG, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 4,5 EUR/hod.Základná zložka mzdy : 3,75€ / hod + 0,75€ /hod = 4,50 €/hod (základ) Príplatok za prácu v sobotu- cez deň + 1,79€/hod. - cez noc + 3,22€/hod Príplatok za prácu v nedeľu- cez deň + 3,58 €/hod - cez noc + 5,01€/hod V prípade študentov sú uvedené sadzby v čistom!!!
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných pracovníkov do spoločnosti DOR! Príď si k nám privyrobiť počas víkendu popri práci, škole alebo MD.

Práca je svojím charakterom vhodnejšia pre ženy prípadne pre študentov na SŠ alebo VŠ!

Náplňou práce bude :
-vkladanie a odoberanie dielov zo zariadenia
-spúšťanie zariadenia
-ofukovanie dielov
-kontrola dielov
-balenie dielov.

Pracuje sa výhradne cez víkend - 7,5 h zmeny! Ranná - poobedná - nočná.
Na prácu Ťa zaučí kvalifikovaný kolega a všetko Ti vysvetlí.

Príspevok na stravu za každý odpracovaný deň!!!

Príplatok za prácu v sobotu- cez deň + 1,79€/hod.
- cez noc + 3,22€/hod
Príplatok za prácu v nedeľu- cez deň + 3,58 €/hod
- cez noc + 5,01€/hod

Brigáda v príjemnom kolektíve
Možnosť dlhodobej práce pre šikovných pracovníkov

V prípade, že Vás ponuka zaujala/ chcete sa dozvedieť viac informácií
neváhajte a zavolajte nám na číslo 0948 008 754

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma, pre ktorú je pozícia obsadzovaná je lídrom vo výrobe tlakových odliatkov z hliníku a zinku s možnosťou opracovania.
Hlavnou filozofiou firmy je poskytovať komplexné služby od podielu na vývoji dielu, cez výrobu náradia, výrobu tlakových odliatkov až po ich zušľachtenie, lakovanie a montáž do podzostáv.
Motto: Všetko pod jednou strechou!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný prístup k práci - spoľahlivá dochádzka
samostatnosť a aktivitu v práci
schopnosť pracovať na v nepretržitej prevádzke.

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov