Pridať inzerát

Obrábač - Brusič kovov na plocho / guľato

STAFF AG, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sučany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,8 - 9,5 EUR/hod.(1000 - 1425€ mesačne) + 200€ príspevok na bývanie
  • Termín nástupu: po dohode

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného Nástrojára - Brusiča kovov na plocho / guľato

Na oplátku Vám ponúkame výborné pracovné prostredie, férovú mzdu a stabilitu príjmu i zamestnania.

Náplň práce na pozícií :
- Práce na klasických strojoch - klasická brúska (JUNG 500/520)
- Výroba kusov podľa výkresovej dokumentácie.
- Údržba lisovacieho náradia
- Čítanie technickej dokumentácie pre výrobu lisovacieho a strižného náradia
- Práca na zdvíhačskom zariadení
- Lapovanie
- Denné výkazy

Pracuje sa v 2-zmennej prevádzke
Ak ste zo vzdialenejšieho okolia prispejeme Vám na ubytovanie vo výške 200€

* Možnosť kariérneho rastu a odborného vzdelávania
* Príspevok na dopravu
* Príspevok na DDS - do tretieho piliera
* Príspevok na šport a rekreáciu
* 3 dni plateného voľna navyše
* Sick day
* Deň voľna pri narodení dieťaťa
* Pozitívna firemná kultúra
* Starostlivosť a podpora zamestnávateľa
* 10. minútová platená prestávka
* Teplá strava - doplatok 0,90€
* 13. plat

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás telefonicky na t.č. 0948 950 910,
alebo nám zašlite Váš životopis na mail bratislava@staffag.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient je nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou polymérových ložiskových puzdier, plastových ložísk a ložiskových blokov určených pre priemyselný a automobilový sektor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

Nástrojár

Počet rokov praxe

2

- Manuálna zručnosť
- Schopnosť opravy a údržby nástrojov a zariadení
- Samostatnosť, zodpovednosť, rozhodnosť, organizačné a komunikačné schopnosti
- Prax v strojárskom priemysle výhodou
- Skúsenosti s prácou na CNC strojoch sú vítané

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov