Pridať inzerát

Údržbár - Mechanik výrobných strojov v Martine

STAFF AG, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiacgarantované zvýšenie mzdy po zaškolení ________________________________________ mzda sa skladá zo - základnej zložky mzdy - 900€ mesačne + rizikový príplatok 0,72€ / hod + príplatky za prácu v noci + odmeny za pohotovosť + osobné ohodnotenie Vo Výsledku mzda predstavuje cca 900€ v čistom mesačne
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na našej pozícií sa uplatní šikovný človek, ktorý je schopný udržať úsek výroby pod kontrolou - v plynulej prevádzke :-)
Na oplátku Vám ponúkame férovú mzdu a stabilitu príjmu i zamestnania.

Náplň práce na pozícií :

✔ Oprava a Údržba strojov a zariadení tlačiarenskej výroby (automatický zvlňovací stroj, sušiaci stôl, lepiace jednotky)
✔ Odstraňovanie závad, kontrola, funkčné skúšky
✔ Vedenie pracovnej skupiny pri opravách a údržbe strojno-technologického zariadenia a pri dodávateľských prácach
✔ Odpisovanie použitých náhradných dielov,
✔ Plánovaná preventívna údržba

Systém práce je 3 zmenná prevádzka.

Mzda sa skladá zo - základnej zložky mzdy - 900€ mesačne + rizikový príplatok 0,72€ / hod + príplatky za prácu v noci + odmeny za pohotovosť + osobné ohodnotenie

Vo Výsledku mzda predstavuje cca 900€ v čistom mesačne

+ Letný a zimný bonus + ročné odmeny do výšky 10% zo základného ročného platu

Výhody a benefity práce u nás :

✔ Pravidelné zvyšovanie platu -podľa Vašej šikovnosti
✔ Možnosť dlhodobej spolupráce - istoty a stability
✔ Možnosť kariérneho rastu a odborného vzdelávania
✔ Veľmi zaujímavé a motivačné platové ohodnotenie
✔ 24 hodinový servis a podpora koordinátora
✔ Starostlivosť a podpora zamestnávateľa
✔ Pozitívna firemná kultúra
✔ Férový odmeňovací systém

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, túžite po stabilnej práci s férovou mzdou, neváhajte a kontaktujte nás zaslaním životopisu, prípadne nás môžete kontaktovať na telefonicky - 0940 417 912

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Naším klientom je renomovaná spoločnosť - vedúci poskytovateľ na mieru šitých obalových riešení s dôrazom na dizajn v súlade s najnovšími trendmi a servisom v blízkosti zákazníka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, mechanické

Počet rokov praxe

2

✔ Logické myslenie
✔ Schopnosť riadiť plynulý chod prevádzky
✔ Zodpovedný prístup k práci
✔ Samostatnosť a aktivita v práci
✔ Schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
✔ Ochota pracovať na zmeny
✔ Zváračský preukaz výhodou
✔ Znalosť pneumatických, hydraulických systémov výhodou
✔ Preukaz vodiča VZV výhodou
✔ Kurz na práce vo výškach výhodou
✔ Znalosť anglického jazyka výhodou

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mariánske námeste 29/6
010 01 Žilina