Pridať inzerát

Hľadáš brigádu na leto? Vstupno/výstupná kontrola

STAFF AG, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 739 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.6.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame brigádu na leto na vstupno - výstupnej kontrole od 1. 6. 2021 - 30. 9. 2021

Pracuje sa len ranná zmena (8hod)

Náplň práce:
kontrola kvality výrobkov pripravených na expedíciu,
vrátených reklamovaných výrobkov a výrobkov, ktoré vstupujú do výroby podľa skúšobných plánov,
kontrola počtu výrobkov,
evidencia výstupnej kontroly,
vystavovanie odvádzacích dokladov,
balenie výrobkov,
stohovanie paliet.

- odborný rast
- adekvátne mzdové ohodnotenie
- pracovný čas BEZ nočných zmien
- bezplatná doprava do zamestnania

V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky na t. č. 0948 950 910 alebo mailom na adrese: bratislava@staffag.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozície obsadzujeme pre zahraničnú spoločnosť, venujúcu sa výrobe kovových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- manuálnu zručnosť
- poctivosť a spoľahlivosť
- ochotu a chuť pracovať
- schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
Prax v oblasti strojárskej výroby výhodou

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

STAFF AG, a. s.
Zámocká 30
811 01 Bratislava