Pracuj v Martine ako operátor / operátorka vo výrobe obalov - príjmeme ženy aj mužov

STAFF AG, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 100 EUR/mesiacgarantované zvýšenie mzdy po zaškolení ________________________________________ mzda sa skladá zo - základnej zložky mzdy - 3,55€/hod + rizikový príplatok 0,72€ / hod + príplatky za prácu v noci + osobné ohodnotenie + prémie za výkon
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých a zodpovedných pracovníkov, ktorým na oplátku ponúkame férovú mzdu a stabilitu príjmu i zamestnania.

Obsadzujeme viacero pracovných oddelení (pozícia Operátor výroby), zaradenie na konkrétne pracovisko je predmetom našej dohody.
U nás máte možnosť práce na 3 zmeny.

Náplň práce na pozícií :

✔ Manipulačné činnosti - prekladanie, ukladanie hárkov a iných výrobkov
✔ Pomocné práce vo výrobnom procese
✔ Triedenie materiálu podľa stanovených kritérií
✔ Obsluha strojov a zariadení
✔ Kontrola priebehu výroby a kvality

Mzdové ohodnotenie =
Zložky mzdy - 3,55€ /hod + rizikový príplatok 0,72€ /hod+ príplatky za prácu v noci + osobné ohodnotenie + prémie za výkon
Letný a zimný bonus
Vo výsledku predstavuje Vaša mzda - 850€ - 1100€ /mesačne

Výhody a benefity práce u nás :

✔ Pravidelné zvyšovanie platu -podľa Vašej šikovnosti
✔ Možnosť dlhodobej spolupráce - istoty a stability
✔ Možnosť kariérneho rastu a odborného vzdelávania
✔ Veľmi zaujímavé a motivačné platové ohodnotenie
✔ 24 hodinový servis a podpora koordinátora
✔ Starostlivosť a podpora zamestnávateľa

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, túžite po stabilnej práci s férovou mzdou, neváhajte a kontaktujte nás zaslaním životopisu, prípadne nás môžete kontaktovať na telefonicky - 0940 417 912

Tešíme sa na stretnutie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2021 (ostáva ešte 15 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Naším klientom je renomovaná spoločnosť - vedúci poskytovateľ na mieru šitých obalových riešení s dôrazom na dizajn v súlade s najnovšími trendmi a servisom v blízkosti zákazníka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

✔ Zodpovedný prístup k práci
✔ Samostatnosť a aktivita v práci
✔ Schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
✔ Ochota pracovať na zmeny

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

STAFF AG, a. s.
Zámocká 30
811 01 Bratislava