Pridať inzerát

Personal Assistant for Distribution Sales Manager (DSM)

SRS Group s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rybničná, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacpo 3-mesačnej skúšobnej dobe 1280,- € plus percentá z mesačného zisku firmy
  • Termín nástupu: 15.5.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pravú ruku pre Distribution Sales Manager, ktorá sa bude starať o chod kancelárie, sociálne siete, nazrie do tvorby a spravovania distribučnej siete.

Office manažment :
- uvítanie našich hostí, klientov a ich usadenie do zasadačky (ponúknutie občerstvenia)
- postaranie sa o čistotu kuchynky a zasadačky spoločnosti
- zdvíhanie korporátneho telefónu a presmerovanie hovor na kolegov
- obsluha služobného telefónu DSM
- príprava kávy pre hostí a vedenie spoločnosti
- asistencia pri rôznych záležitostiach (ad hoc vybavenie nutnej agendy mimo office, drobné nevyhnutné nákupy atď.)
- dohodnutie mítingov pre DSM
- organizačné zabezpečenie chodu office v prípade neprítomnosti DSM

K správe sociálnych sietí a marketingových aktivít patrí :
- tvorba obsahu (content) pre sociálne siete (Facebook, Instagram, LinkedIn) v angličtine a slovenčine
- raz týždenne príprava postov, ktoré sa najviac týkajú produktových fotiek, ľudí vo firme a zaujímavých projektov
- odpisovanie na správy (DMs)
- tvorba krátkych článkov pre Facebook, LinkedIn alebo medzinárodné časopisy
- manažment rôznych marketingových aktivít

K asistencii medzinárodnej distribúcie patrí :
- možnosť cestovať po svete - účasť na medzinárodnej výstave ProLight + Sound 2022 vo Frankfurt nad Mohanom (dúfajme, že už bude v blízkom čase všetko „bežať“ aspoň v normále)
- sprevádzanie zahraničných návštev, distribútorov a hostí spolu alebo bez DSM v mene spoločnosti SRS Group
- predstavenie Bratislavy partnerom
- udržiavanie kontaktov s exkluzívnymi distribútormi SRS Group
- nadväzovanie kontaktov s našimi aktuálnymi a potencionálnymi business partnermi

Exkluzívna výzva pre teba :
Ak si myslíš, že aspoň 80 % z týchto záležitostí by si vedel/a zvládnuť, si už teraz vhodný/á kandidát/ka. Ostatnému ťa v priebehu naučíme. Hľadáme kandidáta/ku, ktorý/á sa dokáže vzdelávať a nebojí sa veľkých výziev.

Zamestnanecké výhody a benefity :
1. úzka spolupráca s vedením spoločnosti
2. osobný prínos v spolupráci v tíme silne orientovanom na výsledok
3. voľnosť a zodpovednosť
3. Multisport karta, káva, parkovanie, tímbildingové aktivity, služobný telefón

Kariérne sa v našej firme môžeš posunúť do rôznych smerov, napríklad :
1. Distribution Sales Manager = možnosť byť zodpovedný za business development, territory management a sales team management
2. Head of Marketing = spravovať kompletne celý marketing a PR spoločnosti
3. CEO = Sky is the limit!

Ak máš záujem, predstav sa nám akoukoľvek zaujímavou formou (CV, videoprezentácia...) kde zdôvodníš, prečo máš záujem byť v našom tíme a byť jeho súčasťou.
Zároveň dávaš súhlas spoločnosti SRS Group s.r.o. so spracovaním osobných údajov na tento účel v zmysle platnej legislatívy SR. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

0-2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skills:
1. angličtina je MUST (písomná aj verbálna)
2. slovenčina je MUST (písomná aj verbálna)
3. všetky ostatné jazyky sú PLUS ale nie nevyhnutné
4. excelentné komunikačné zručnosti
5. používateľská znalosť softvérov ako Canva, Mailchimp, Instagram Stories a Facebook...
6. práca v Facebook Business Manager je výhodou
7. skúsenosť s Google Ads, Facebook Ads je veľkou výhodou

Special Skills:
1. Communication Skills = mať rád/rada ľudí a vedieť perfektne a zreteľne komunikovať
2. Organization Skills = mať kontrolu a poriadok v tom, čo robíš
3. Self-Motivated = DSM riadi vo forme makro-manažmentu, schopnosť vedieť si plánovať efektívne svoj čas na určené projekty, schopnosť nájsť rovnováhu medzi pracovným a osobným životom
4. cieľavedomosť = chcieť sa vedieť veľa učiť a mať „intention to take her/his boss’s job“
5. záujem o technickú stránku produktov SRS Group

Sme firma, etablovaná na trhu už 30 rokov a po tridsiatich rokoch existencie známa predovšetkým vo svete zábavného priemyslu, ako dodávateľ svetelných, zvukových či napájacích systémov pre pódiové vystúpenia všetkého druhu.
Naše produkty sa nachádzali v backstagei svetových interpretov ako Ed Sheeran, Rod Steward, Madonna, Sting, Anastacia, Katy Perry, a mnoho ďalších.
Sme členmi celosvetovej organizácie PLASA so sídlom v Londýne, ktorá združuje 400 firiem z celého sveta. Je to združenie najlepších výrobcov technológií pre zábavný priemysel (enterteinment technology).
Sme firma s jasným cieľom, mladým kolektívom a mnohými víziami do budúcnosti.
Staň sa členkou/nom svetovo uznávanej slovenskej firmy z Bratislavy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov