Pridať inzerát

Elektrotechnik/technik - Operátor vo výrobe

SRS Group s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacpodiel na zisku firmy+osobne ohodnotenie
  • Termín nástupu: Podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Možnosti Vášho profesionálneho rozvoja a sebarealizácie sú nasledovné:

- Montáž stredne veľkých elektronických zariadení podľa určených postupov
- Spájkovanie dosiek plošných spojov
- Príprava polotovarov do elektro výroby
- Kontrola skompletizovaných zariadení

Práca je jednozmenná, v sede, a NIE je pri výrobnom páse.

- Individuálny prístup k zamestnancovi
- Moderný systém odmeňovania založený na individuálnom výkone
- Priateľský kolektív a príjemná pracovná atmosféra
- Podpora pri zaúčaní
- Priestor pre realizáciu nápadov pri nových projektoch
- možnosť multisport karty
- 13 plat

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú priebežne pozývaní osobné interview.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2021 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, elektrotechnické, strojárske

Počet rokov praxe

1

Skúsenosť s prácou vo výrobe po dobu 1 rok je vítaná.
Elektrotechnické vzdelanie a/alebo prax nie je podmienkou ale výhodou
Manuálna zručnosť a precíznosť, technické zmýšľanie
Flexibilita

SRS Group s.r.o. patrí medzi špičkové výrobné slovenské firmy s integrovanou výrobou s internacionálnou distrubučnou sieťou. Na trhu pôsobí už 28 rokov. V SRS Group sa špecializujeme na vývoj, výrobu a konzultačnú činnosť v oblasti profesionálnej javiskovej a koncertnej techniky. Naše produkty sú inštalované v divadlách, TV štúdiách, obchodných a kongresových centrách na všetkých kontinentoch. Dodávame riešenia pre TOP produkcie svetových umelcov. Vždy v špičkovej kvalite, špeciálne navrhnuté a načas. Teší nás, že súťažíme iba s vrcholovou svetovou konkurenciou a naše dlhodobé výsledky ukazujú, že to čo robíme, robíme špičkovo. Aj ty sa môžeš podieľať na zariadeniach, ktoré vytvárajú atmosféru svetových koncertov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kuglerová
Tel.: +421232661812
E-mail: poslať životopis