Pridať inzerát

Tester elektrických zariadení

SRS Group s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacpodiel na zisku+osobne ohodnotenie
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu obsadzujeme pozíciu Tester elektrických zariadení, ktorého úlohou bude:
Testovanie vyrobených el. zariadení podľa testovacieho predpisu.
Oprava el. zariadení.
Návrh testovacích postupov a prípravkov.

Nevyhnutnou súčasťou zaškolenia nového kolegu v trvaní cca 2 mesiace, bude aj vykonávanie nasledovných úloh:
Montáž el. zariadení podľa určených postupov.
Spájkovanie/oprava DPS.
Príprava polotovarov do výroby.
Kontrola kvality vyskladaných zariadení.

Práca je jednozmenná, v sede a NIE je pri páse.

Stabilná práca v prosperujúcej firme
Príjemné firemné prostredie
Flexibilný pracovný čas
Podpora pri zaškolení a ďalšie vzdelávanie
Systém odmeňovania v závislosti od dosiahnutého výkonu
Priestor pre realizáciu nápadov pri nových projektoch
Teambuildové aktivity
možnosť multisport karty
13 plat

Vybraní uchádzači budú priebežne pozívaní na pracovný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2021 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, elektrotechnické

Odborná spôsobilosť podľa vyh. 508/2009 minimálne § 21
Elektrotechnické vzdelanie alebo prax na podobnej pozícii
Manuálna zručnosť
Chuť pracovať
Flexibilita
Samostatnosť

SRS Group s.r.o. patrí medzi špičkové výrobné slovenské firmy s integrovanou výrobou s internacionálnou distrubučnou sieťou. Na trhu pôsobí už 28 rokov. V SRS Group sa špecializujeme na vývoj, výrobu a konzultačnú činnosť v oblasti profesionálnej javiskovej a koncertnej techniky. Naše produkty sú inštalované v divadlách, TV štúdiách, obchodných a kongresových centrách na všetkých kontinentoch. Dodávame riešenia pre TOP produkcie svetových umelcov. Vždy v špičkovej kvalite, špeciálne navrhnuté a načas. Teší nás, že súťažíme iba s vrcholovou svetovou konkurenciou a naše dlhodobé výsledky ukazujú, že to čo robíme, robíme špičkovo. Aj ty sa môžeš podieľať na zariadeniach, ktoré vytvárajú atmosféru svetových koncertov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kuglerová
Tel.: +421232661812
E-mail: poslať životopis