Pridať inzerát

Telefónny konzultant so slovenčinou - pracuj z domova!

Srovnejto.cz a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Práce z domu
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 800 - 1 000 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ePojištění.cz je súčasťou skupiny Srovnejto.cz, ktorá spojuje technologických expertov a profesionálov. Na českom trhu pôsobíme od roku 2008. Za tú dobu sme sa stali najväčším a najvýznamnejším poskytovateľom online poistenia na Slovensku aj v Českej republike. Spravujeme slovenské portály www.rychlepoistenie.sk a www.superpoistenie.sk, vďaka ktorým si zákazníci môžu vybaviť kompletné autopoistenie.

Si komunikatívny, rád pracuješ s ľuďmi a máš výbornú znalosť slovenčiny? Pracuj pre nás, a to dokonca z pohodlia domova!

A ako to u nás funguje?
Naši klienti si spočítajú poistenie na webových stránkach a my im následne poradíme, ktorú z ponúk využiť a ako ušetriť. Naši predajci nevolajú na studené kontakty, nepredávajú finančné deriváty alebo sady hrncov. Klientov kontaktujú na základe ich prejaveného záujmu či žiadosti o telefonický kontakt! Túto službu hodnotí viac ako 95% klientov ako vynikajúcu.

Čo budeš robiť?
  • Telefonická komunikácia s klientmi, ktorí už sami prejavili záujem o naše produkty (nejedná sa o volanie na studené kontakty. Voláme iba klientom, ktorí si na internetových stránkach spravili cenovú kalkuláciu na povinné zmluvné poistenie a havarijné poistenie).
  • Analýza potrieb zákazníka, poskytovanie aktuálnych informácii
  • Doporučenie vhodných produktov, cenová kalkulácia, uzatváranie zmlúv
  • Administratíva spojená s hovormi a požiadavkami zákazníkov

Ako si Ťa predstavujeme?
  • SŠ vzdelanie
  • Perfektná znalosť slovenského jazyka (slovom aj písmom)
  • Výhodou je skúsenosť s pozíciou operátor call centra alebo poisťovací/finančný poradca
  • Užívateľská znalost práca na PC
  • Skvelé komunikačné schopnosti
  • Flexibilita a odolnosť voči stresu

Čo Ti ponúkame?
  • Ponúkame 100% home office
  • Čakajú Ťa nadpriemerné provízie a to BEZ STROPU!
  • Neboj, fixnú mzdu Ti tiež garantujeme
  • Kolektív je u nás number 1 - čaká Ťa tím mladých a veselých ľudí
  • Dovolenku si užiješ nad rámec
  • Tarif, vďaka ktorému budeš volať a surfovať úplne zdarma
  • Novoročný večierok a veľa ďalších tímových akcií
  • U nás nezaspíš na vavrínoch, čaká Ťa aj kariérny rast
  • Do kapsy Ti pribudne až 30.000 Kč za každého kamaráta do partie
  • Máme pro Teba nachystané súťaže o luxusné ceny, ako je napríklad kávovar, inteligentné hodinky či smartphone
  • Pridať sa k nám môžeš hneď a to rovno na dobu neurčitú :-)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano