Operátor výroby - práca pre Slovákov aj cudzincov- nástup 1.2.2022

SQS Solutions s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.7 € živnosť -plat na dohodu je uvedený v čistom (netto)
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vhodná pre mužov aj ženy.
Vašou úlohou bude:
- výroba chladiacej jednotky z medi a hliníku
- čistá práca
-jednoduchá práca
Pracuje sa na dve zmeny (ranná, poobedná), 8 hodín denne, od pondelka do piatku.
Nepožadujeme prax, zaučíme.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme zodpovedných ľudí, ktorí majú chuť pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť SQS Solutions už 13 rokov poskytuje služby v oblasti kontroly kvality.
 Našou silou je špecializovaný personál - ich vysoká kultúra práce a organizácie, vedomosti a rozsiahle skúsenosti. Našou prioritou je kvalita a spoľahlivosť našich služieb.