Pridať inzerát

Investičné oddelenie - referent

Správcovské bytové družstvo IV Košice

  • Miesto práce: Správcovské bytové družstvo IV Košice, Levočská, Nad jazerom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 950 EUR/mesiacMzda sa odvíja od schopností uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie spracovania cenových ponúk oslovenými dodávateľmi a ich cenovú kontrolu
- spracovanie objednávok resp. zmlúv o dielo podľa Obchodného zákonníka na práce realizované dodávateľským spôsobom
- preberanie prác – súlad s požiadavkou, ktorá bola realizovaná na objekte dodávateľským spôsobom – spracovanie preberacieho protokolu
- zabezpečuje evidenciu prác dodávateľským spôsobom, realizačné lehoty a záručné lehoty na konkrétne práce a objekty v správe SBD IV
- písomné odpovede na sťažnosti, resp. reklamácie
- spracovanie stanovísk k stavebným úpravám v bytoch a NP
- v spolupráci so zástupcami vlastníkov bytov a ostatnými odbornými pracovníkmi riadi a zodpovedá za investičnú prípravu pre bytové domy v rámci významnej obnovy bytových domov
- kontroluje riadne plnenie zmlúv o dielo a vedie evidenciu náležitých činností vyplývajúcich z realizovaných prác a dokumentáciu pre jednotlivé bytové domy, ktoré súvisia s významnou obnovou bytových domov
- realizáciu investičných činností v zmysle významnej obnovy bytových domov
- príprava a zabezpečenie podkladov k žiadosti o komerčný úver, štátnu dotáciu resp. úver zo Štátneho fondu rozvoja bývania (ŠFRB)
- zabezpečenie projektovej dokumentácie, jej vecnú kontrolu a súlad s požiadavkami vlastníkov bytov a NP
- príprava podkladov pre realizáciu a vyhodnotenie výberových konaní a účasť na týchto konaniach
- organizácia a účasť na kontrolných dňoch v rámci významnej obnovy bytových domov
- v spolupráci so stavbyvedúcim, stavebným dozorom a projektantom zabezpečuje súlad s projektovej dokumentácie s rozpočtovými nákladmi a zmluvou o dielo
- zabezpečuje podania žiadosti o stavebné povolenie resp. ohlásenie stavby
- zabezpečuje spoluprácu pre včasnú a riadnu kolaudáciu významnej obnovy bytových domov na stavebnom úrade
- spoluprácu s projektantmi a dodávateľmi pri realizácii hydraulického vyregulovania vykurovacích sústav a rozvodov teplej úžitkovej vody
Bližší popis pracovnej náplne obdrží uchádzač na pracovnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Správa budov

Ostatné znalosti

Čítanie výkresov - Pokročilý
Znalosť výkresovej dokumentácie - Pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý
CENKROS - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá správou bytov a nebytových priestorov, poskytujeme služby spojené s bývaním pre vlastníkov bytov a nebytových priestorov, zabezpečujeme investičnú činnosť pre bytové domy - významné obnovy, rekonštrukcie, zatepľovanie a iné služby, prenajímame nebytové priestory.