Pridať inzerát

Pracovník klientského centra

Správcovská kancelária PROGRES, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 900 EUR/mesiac750 EUR/ brutto pri nástupe + osobné ohodnotenie (20% základnej mzdy)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO RIEŠITE NA TEJTO POZÍCII?

Hľadáte prácu, ktorá je kombináciou priamej práce s klientom a administratívou?
Dokážete nečakané či zložité situácie pri komunikácii s klientom vyriešiť tak, že klient odchádza s pocitom, že ste pre neho urobili odborné aj ľudské maximum? Máte skúsenosti so spracovávaním podkladov pre účtovníkov?
Ak sa chcete naučiť viac o správe bytových domov alebo Vás práca v tejto oblasti oslovuje, neváhajte a kontaktujte nás.

U nás:
• osobne, telefonicky a písomne vybavujete požiadavky našich vlastníkov (napr. zmeny v zálohových predpisoch, vystavujete rôzne potvrdenia a pod.)
• vypracovávate nájomné zmluvy a dohody o užívaní spoločných priestorov a sledujete ich dodržiavanie
• preberáte a formálne kontrolujete došlé faktúry
• triedite bankové výpisy
• expedujete vyúčtovanie služieb a vybavujete reklamácie z vyúčtovania

ČO VÁM ZA TO PONÚKAME?

• zohratý a novým členom otvorený pracovný tím
• pracovný čas rešpektujúci work-life balance

Informácie o výberovom konaní

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

Ak Vás naša ponuka oslovila, ďakujeme, že nám pošlete svoj životopis na adresu: hr@skprogres.sk. Starostlivo si prečítame informácie o každom kandidátovi a odpovieme všetkým kandidátom najneskôr do dvoch týždňov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

AKO SI VÁS PREDSTAVUJEME?

Ak si pri komunikácii s ľuďmi dokážete zachovať pokoj a máte vnútorné nastavenie, že veci sa vždy dajú vyriešiť, ste človekom do nášho zohraného tímu. Oceníme nadobudnuté administratívne zručnosti. Ak ak máte SŠ vzdelanie s maturitou, záujem o túto oblasť a chuť sa učiť nové veci, tešíme sa na Vás.

Správcovská kancelária Progres s.r.o. vznikla v roku 2004 o od svojho vzniku vo svojich službách pre svojich klientov stavia na profesionalite. Misiou Progresu je zlepšovanie kvality bývania s dôrazom na posilňovanie právomocí vlastníkov pri rozhodovaní o aktivitách a financiách súvisiacich s ich bytovým domom. Toho času má Progres v správe viac ako 6 000 bytov. Od svojich začiatkov prešiel viacerými vývojovými etapami. Potreby a požiadavky klientov ho neustále menia a formujú a Progres neprestáva hľadať cesty ako poskytovať kvalitnejšie služby.
www.skprogres.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tomášikova 10/A
821 03 Bratislava