Pridať inzerát

Hlavný technológ

Správca zálohového systému n. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kočovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 750 EUR/mesiacK základnej prislúcha mesačná variabilná zložka do výšky max. 15% základnej mzdy
  • Termín nástupu: ihneď alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne obsadzujeme pozíciu Hlavný technológ pre Správcu zálohového systému, n. o ., na ktorej budete mať príležitosť podieľať sa na implementácii slovenského zálohového systému jednorazových obalov na nápoje.

Správca zálohového systému je nezisková organizácia, ktorá zodpovedá za organizačné aj technické riešenie zálohovania nápojových plastových fliaš a kovových plechoviek na území Slovenska.

Kľúčové zodpovednosti pozície sú:
Tvorba, kontrola a optimalizácia technologických postupov všetkých výrobných procesov liniek a technologických zariadení.
Nastavenie technologických parametrov výroby z pohľadu dosiahnutia požadovaných kvalitatívnych a kapacitných parametrov.
Tvorba, kontrola a realizácia plánu údržby.
Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP, technologických postupov a pracovných inštrukcií vo výrobnom procese.

Za čo budete na danej pozícii zodpovedať?
- Spracovanie, kontrolu a optimalizáciu technologických postupov všetkých výrobných procesov s ohľadom na zabezpečenie požiadaviek bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci;
- Optimalizáciu a zlepšovanie výrobných procesov a pracovných postupov;
- Zmeny výrobných technologických postupov pri dosiahnutí požadovaných zmien parametrov finálneho produktu;
- Nastavenie a kontrolu kvantitatívnych a kvalitatívnych parametrov výroby a finálneho produktu;
- Plánovanie rozvoja výrobnej technológie;
- Posudzovanie technických špecifikácií obalov z pohľadu technologických možností a parametrov výrobných zariadení;
- Tvorbu a aktualizáciu technologickej dokumentácie výroby a dokumentov o metrológii, normalizácii a certifikácii;
- Vytváranie noriem výrobných procesov;
- Plánovanie a kontrolu údržby a opráv s pohľadu zabezpečenia technologických parametrov výrobných zariadení;

Čo Hlavný technológ vykonáva?
• Vypracováva technologické postupy výrobných procesov – pre linku Triediaceho centra a pre výrobnú technológiu v medzi-skladoch;
• Participuje na dosahovaní kvantitatívnych a kvalitatívnych parametrov výrobného procesu prevádzky linky TC a výrobnej technológie medzi-skladov;
• Nastavuje a kontroluje kvalitatívne a kvantitatívne parametre výroby;
• Zabezpečuje technologickú prípravu pri zmenách technologického nastavenia výrobných zariadení – dohliada na zmeny výrobného sortimentu, zmeny parametrov finálneho produktu;
• Zabezpečuje zlepšovanie a optimalizáciu výrobných procesov z pohľadu technologických postupov;
• Rieši a analyzuje neštandardné udalosti – chyby, vady, prestoje v TC a medzi-skladoch. Následne navrhuje zlepšenia na elimináciu ich príčin;
• Plánuje a nastavuje autonómnu a preventívnu údržbu technológie v triediacom centre a v medzi-skladoch;
• Podieľa sa na plánovaní a organizácii vykonávania legislatívnych prehliadok a skúšok vyhradených technických zariadení VTZ v triediacom centre a medzi-skladoch;
• Nastavuje systém spolupráce s externými servisnými organizáciami pre výrobnú technológiu – plánovanie, nahlasovanie porúch, organizácia a evidencia servisných zásahov;
• Vypracováva technologickú dokumentáciu výrobných zariadení a normy výroby;
• Zabezpečuje potrebnú dokumentáciu pre certifikáciu a metrológiu;
• Participuje na materiálovom zabezpečení výroby - plánovanie a požiadavky na nákup náradia, meracích zariadení, spotrebného materiálu a náhradných dielov v triediacom centre a medzi- skladoch, ktoré konsoliduje a za ktoré zodpovedá vedúca výroby;
• Koordinuje projekty v jeho pôsobnosti;
• Dodržiava bezpečnostné predpisy a interné smernice a nariadenia SZS;
• Vykonáva prácu stanovenú svojim nadriadeným;

- ponúkame atraktívnu príležitosť byť súčasťou skvelého tímu profesionálov pri budovaní a formovaní zálohového systému na Slovensku,
- stabilná práca pre slovenskú neziskovú organizáciu a istota finančného zázemia,
- otvorená firemná kultúra.

Viac sa dozviete na pracovnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Veríme, že naša pracovná ponuka Vás zaujala a vážime si Váš záujem.

Váš životopis zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Spoločnosť Správca zálohového systému, n.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zamerania

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v riadení výroby a nastavení technológie v podnikateľskej výrobnej jednotke je nevyhnutné

Počet rokov praxe

10

Vedomosti/zručnosti:
- min. 10 rokov praxe v riadení výroby a nastavení technológie v podnikateľskej výrobnej jednotke je nevyhnutné;
- elektrotechnická spôsobilosť vyhláška č. 508/2009 Z.z. (§ 23) je nevyhnutná;
- oprávnenie na VZV je výhodou;
- vodičský preukaz: skupiny B;
- aktívna znalosť AJ výhodou.

Osobnostné kritériá:
- schopnosť samostatne pracovať, rozhodovať sa,
- analytické myslenie,
- vysoká odolnosť voči stresu,
- rýchlosť, presnosť, zameranie na detail,
- vysoká miera samostatnosti,
- dynamická a proaktívna osobnosť,
- komunikačné schopnosti,
- ochota neustále sa vzdelávať a pracovať na sebe.

SPRÁVCA ZÁLOHOVÉHO SYSTÉMU n.o. je nová nezisková organizácia, poskytujúca služby na základe poverenia vydaného Ministerstvom životného prostredia SR. Organizácia bola zriadená s cieľom vybudovať a následne prevádzkovať zálohový systém pre jednorazové nápojové obaly (PET fľaše a plechovky) v rámci SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov