Pridať inzerát

Hlavný odborný technický zamestnanec (hlavný mostár)

Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Brnianska 3, Trenčín-Zlatovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 925 EUR/mesiacVýška základnej mzdy je určená podľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (7. platová trieda): základná zložka od 802,00 do 962,50 Eur v závislosti od započítanej praxe, a osobný príplatok max. do 962,50 Eur v závislosti od stanovených kritérií u zamestnávateľa.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi a kontroluje činnosť mostmajstrov v Trenčíne, Prievidzi, a Považskej Bystrici
- kontroluje činnosť mostných čiat v celom Trenčianskom kraji
- vykonáva monitoring pri opravách mostných objektov a priepustov
- zodpovedá za stavebnú údržbu a opravu mostov v súlade s technickými predpismi
- zodpovedá za dodržanie právnych predpisov pri údržbe mostných objektov
- zodpovedá za podklady pre spracovanie plánu opráv a bežnej údržby mostných objektov a priepustov
- zodpovedá za vypracovanie podkladov pre uplatnenie náhrad škôd spôsobených na zverenom majetku

- osobné ohodnotenie k základnej zložke v závislosti od pracovných skúseností a pracovného výkonu
- odmeny dva krát ročne
- pevná pracovná doba od 7.00 do 15.00
- stravné lístky naviac v zmysle Kolektívnej zmluvy
- dovolenka o 5 dní ročne naviac v zmysle Kolektívnej zmluvy
- príspevok zamestnávateľa na DDS

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky:
- byť bezúhonný,
- spĺňať kvalifikačné predpoklady a požiadavky na pracovnú pozíciu,
- mať ukončené vzdelanie technického smeru – stavebného zamerania,
- mať ukončené vzdelanie min. vysokoškolské II. stupňa,
- podmienkou sú skúsenosti v oblasti stavebníctva,
- podmienkou je znalosť legislatívy v oblasti stavebníctva a pri správe a údržbe ciest a mostov,
- podmienkou je prax vo vedení ľudí,
- podmienkou je vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič,
- výhodou je odborná spôsobilosť na mosty (osvedčenie o získaní oprávnenia na výkon hlavných a mimoriadnych prehliadok mostov a lávok pozemných komunikácií).

Informácie o výberovom konaní: žiadosť o účasť na výberovom konaní, životopis s podrobným prehľadom doterajšej praxe, a súhlas so spracovaním osobných údajov posielajte poštou, alebo cez odkaz v inzeráte do 12.02.2022. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer - stavebný odbor

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctvo

Počet rokov praxe

5

organizovanie a plánovanie práce, byť samostatný, flexibilný, komunikatívny, ochotný učiť sa nové veci, cieľavedomý, vedieť riešiť odborné problémy, pracovať v tíme

Správa a údržba ciest I., II., a III. tried v Trenčianskom samosprávnom kraji

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov