Pridať inzerát

Vodič cestného motorového vozidla / strojník

Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 250 EUR/mesiacVýška základnej mzdy je určená podľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov znení neskorších predpisov ( 3.platová trieda, osobný príplatok)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie a bežná údržba motorových vozidiel a techniky na bežnú a zimnú údržbu ciest
- Vykonávanie manuálnych prác pri údržbe ciest (vysprávky výtlkov, čistenie komunikácií, kosenie, výrub a pod.,..)

- Stravné lístky, alebo finančný príspevok na stravu
- Príspevok zamestnávateľa na DDs

Informácie o výberovom konaní

- Doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
- Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
- Zdravotná spôsobilosť na prácu v noci
- Odborná spôsobilosť na obsluhu stavebných strojov výhodou
- Prax vo vedení nákladných vozidiel výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zimná a letná údržba pozemných komunikácií, dopravné značenie ciest, vykonávanie zemných prác.

Adresa spoločnosti

Čučoriedková 8214/6
827 12 Bratislava - mestská časť Vrakuňa