Pridať inzerát

Manažér korporátnej komunikácie a projektov

SPP

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy a ďalšie benefity; možnosť úpravy základnej mzdy po skúšobnej dobe. Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu, finálna výška základnej mzdy sa bude odvíjať od dĺžky praxe, znalostí a skúseností uchádzača a vzájomnej dohody.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Považuješ sa za experta a nadšenca v oblasti komunikácie a PR? SPP rozširuje svoj tím korporátnej komunikácie. Ak máš skúsenosti so stratégiou, prípravou a riadením komunikačných projektov, máme pre teba jedinečnú príležitosť rozvíjať svoj talent a uplatniť svoje skúsenosti v našom tíme.

ÚLOHY A POVINNOSTI:
  • koordinovať a riadiť prípravu a implementáciu aktivít a jednotlivých projektov v oblasti internej a externej komunikácie spoločnosti a jej neziskových organizácií, vrátane projektov v oblasti sponzoringu, spoločenskej zodpovednosti/ESG, filantropie, dobrovoľníctva a firemnej kultúry
  • pripravovať a predkladať na schválenie komunikačnú a obsahovú stratégiu, ciele, kreatívne výstupy, časový plán realizácie a rozpočet daného komunikačného projektu a kontrolovať jeho plnenie
  • podieľať sa na príprave komunikačnej stratégie spoločnosti a jej neziskových organizácií

  • priestor na kreativitu a nápady v jednej z najväčších energetických spoločností na Slovensku
  • flexibilný pracovný čas a 48 dní na prácu z domu ročne
  • motivačný hodnotiaci systém
  • 3 dni dovolenky navyše
  • príspevok na DDS, vlastná kantína a ďalšie benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné vedy; ekonomické vedy; manažment; marketing / public relations / reklama / žurnalistika / komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

  • schopnosť riadiť projektový tím a prijímať rozhodnutia
  • zodpovednosť a zmysel pre detail
  • iniciatíva a záujem o nové trendy v danej oblasti
  • kreatívne myslenie
  • silné komunikačné zručnosti a tímový duch

Odborné predpoklady a zručnosti

  • 5 rokov skúsenosti v oblasti komunikácie, reklamy, PR alebo CSR
  • skúsenosti s tvorbou komunikačných stratégií a plánov a riadením projektov v danej oblasti
  • práca s dátami a definovaním cieľových skupín
  • skúsenosti so spoluprácou s médiami, prácou s novými médiami a sociálnymi sieťami (príprava obsahu korporátnej komunikácie, príprava článkov, statusov, postov,  editoriálov, prezentácií/propagácie spoločnosti)

Sme najväčším dodávateľom energií na Slovensku. Od roku 2020 sme výkupcom energie vyrobenej z obnoviteľných zdrojov (OZE) a poskytujeme služby viac ako 2 000 malým slovenským výrobcom elektriny z OZE, ktorú dodávame našim odberateľom. Sme pripravení byť súčasťou nášho spoločného úsilia na dosiahnutie cieľov v oblasti klímy, ochrany životného prostredia a udržateľnosti. Pripravujeme preto projekty ďalšieho rozvoja výroby energií z OZE, vrátane výroby a využívania obnoviteľných plynov – biometánu alebo vodíka či mobility šetrnejšej k životnému prostrediu.
Súčasťou nášho zodpovedného a udržateľného podnikania je aj vzťah k ľuďom, komunitám a krajine, v ktorej pôsobíme. V oblasti spoločenskej zodpovednosti a rozvoja konceptu ESG sa zameriavame predovšetkým na ochranu kultúrneho a prírodného dedičstva Slovenska, podporu kultúry a umenia, športu a znevýhodnených skupín, a to aj prostredníctvom Nadácie SPP (zal. 2002), Galérie SPP (zal. 2000) a Ekofondu SPP.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov