Prevádzkový montér plynovodov - technologické objekty - elektro

SPP – distribúcia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Levice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiacdo 1000 € + 20% variabilná zložka vyplácaná mesačne + príplatky za pohotovosti a nadčasy. Nástupný bonus 1 000 € vyplatený v 3 častiach v rámci prvého roka. Priemerná mesačná mzda cca 1300 €. Viac informácii nájdete na našej on-line kalkulačke: https://www.spp-distribucia.sk/kariera/obsadzovane-pracovne-miesta/kalkulacka-odmenovania/ (skopírujte si link do prehliadača)
  • Termín nástupu: 1.9.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávať bežnú údržbu zverených strojov a zariadení;
Vykonávať kontrolu na zariadeniach PKO pod dohľadom samostatného elektrotechnika
Vykonávať údržbu a opravy na technologických objektoch regulačných staníc v zmysle platných legislatívnych noriem a internej riadiacej dokumentácie;
Vykonávať práce súvisiace s preventívnou a korektívnou údržbou na technologických objektoch v zmysle platných legislatívnych noriem a internej riadiacej dokumentácie;
Vykonávať údržbu a opravy vrátane obsluhy a nastavenia prevádzkových parametrov RS - regulačných odorizačných a zabezpečovacích zariadení podľa platnej legislatívy;
Vypisovať a nadriadenému predkladať všetky potrebné doklady o vykonaných činnostiach v určených termínoch podľa platnej legislatívy;
výkon pracovnej pohotovosti s predpokladom výkonu po 2 rokoch vo firme.

Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti.
Pracovná doba od pondelka do piatka od 7.00 do 15.00.
Stravné 4,10 € na deň v čistom + nápojový lístok 0,66 €.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov a množstvo zamestnaneckých výhod a benefitov:
- 5 dní voľna nad rámec zákonníka práce
- priepustka štyri hodiny mesačne na vybavenie súkromných a rodinných záležitostí
- 13. plat (cieľová odmena)
- kafetéria benefitov – príspevok 500 € na rôzne účely (napr. na podporu bývania, dovolenku, na aktivity detí zamestnancov, školné, zdravotný úkon/zdravotná pomôcka/očkovanie ...)
- príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie
- raz ročne nadštandardná zdravotná prehliadka
- odmeny pri pracovných jubileách a odchodné pri odchode na dôchodok
- príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca
Firemné akcie a aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (napr. Vianočný večierok, Firemné hry).

Ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu Profesia.
Odpoveď pošleme všetkým uchádzačom po ukončení výberového konania.
Za pochopenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické - strojárske, elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- elektrotechnické oprávnenie §22 podmienkou;
- VP skupiny C veľkou výhodou;
- § 17 bod 2 a/ (nízkotlakové kotle nad 100 kW) výhodou;
- zodpovednosť;
- spoľahlivosť;
- zákaznícka orientácia.

Spoločnosť SPP - distribúcia, a. s., je vlastníkom a prevádzkovateľom plynárenskej distribučnej siete, prostredníctvom ktorej distribuuje zemný plyn od dodávateľov do viac ako 1,5 milióna odberných miest v Slovenskej republike. Spoločnosť je zodpovedná za spoľahlivú, bezpečnú a efektívnu distribúciu zemného plynu od prepravných sietí cez rozvodné plynárenské zariadenia až ku koncovým zákazníkom, zabezpečuje pripojenie k distribučnej sieti a odpočty spotreby zemného plynu. SPP - distribúcia ďalej zabezpečuje predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a jej nepretržitý monitoring a dispečing. Vzhľadom na ekologickú šetrnosť zemného plynu, ako komodity, ktorá neprodukuje prachové častice vytvárajúce smog, spoločnosť SPP - distribúcia svojou činnosťou významne prispieva k zlepšovaniu kvality ovzdušia a znižovaniu výskytu respiračných ochorení na Slovensku. Spoločnosť SPP - distribúcia sa zároveň priamo venuje osvete v oblasti zlepšovania kvality ovzdušia prostredníctvom kampane ZEMNÝ PLYN JE 3E, ktorej hlavným posolstvom je informovať o výhodách vykurovania zemným plynom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov