Pridať inzerát

Platený absolventský program - špecialista údržby

SPP – distribúcia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Plátennícka, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 - 1 550 EUR/mesiac1150 + 25% variabilná zložka vyplácaná štvrťročne + ďalšie benefity. Priemerná mesačná mzda cca 1550 €. Kalkulačka odmeňovania: https://www.spp-distribucia.sk/kariera/obsadzovane-pracovne-miesta/kalkulacka-odmenovania/
  • Termín nástupu: 1.3.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš naštartovať svoju kariéru v jednej z najúspešnejších energetických spoločností s celoslovenskou pôsobnosťou?
Chceš sa stať účastníkom programu graduate?
Si študentom posledného ročníka alebo minuloročným absolventom technickej VŠ?
Chceš spoznať našu spoločnosť prostredníctvom zaujímavých pracovných rotácií?
Chceš úzko spolupracovať s najväčšími odborníkmi v plynárenstve?
Rád/a pracuješ na rozvojových/analytických úlohách?
Ak si odpovedal/a áno na väčšinu z otázok, pošli nám svoj životopis!
Veľmi radi sa s tebou stretneme na osobnom pohovore, kde Ti priblížime absolventský program u nás.
Adaptačný proces pri nástupe do prvého zamestnania môže byť náročný, preto budeš mať počas prvého roka prideleného mentora a absolvuješ množstvo rozvojových aktivít zameraných na rozvoj profesijných a individuálnych spôsobilostí, ktoré ti pomôžu naštartovať kariéru u nás. Naša firma pôsobí na celom území Slovenska, spoznáš množstvo nových kolegov, ktorí ti radi predstavia oblasti, v ktorých pôsobia. V rámci programu sa oboznámiš s fungovaním SPP-D, uvidíš na čom pracujú ľudia v office a rovnako naše aktivity v teréne pri údržbe a opravách plynárenských zariadení a pri kontakte so zákazníkmi. Vieme, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť, pripravíme Ti ukážku používaných technológií na distribučnej sieti.

Základné informácie o programe:
Názov pracovného miesta: Graduate
Pracovisko: Bratislava
Termín nástupu: marec 2022
Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer na dobu určitú 1 rok (s výhľadom predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú).
Program graduate otvárame s víziou vychovať špecialistu pre sekciu údržby a merania.

Pri nástupe do nášho tímu sa počas prvého roka bude graduate venovať nasledovným oblastiam:
Analýzy dostupných dát, výkonov v informačných systémoch;
Business intelligence, interpretácia výsledkov, hľadanie efektívnych riešení, podpora rozhodovania;
Spracovanie reportov, sledovanie kľúčových ukazovateľov;
Sledovanie trendov v oblasti techniky a hľadanie nových riešení;
Návrhy riešení na zjednodušovanie administratívy;
Rozšírenie využitia interných kapacít;
Analýza možnosti Insourcingu činností realizovaných externými spoločnosťami (výstavba pripojovacích plynovodov, prepojové práce).

Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
Osobitný prístup v rámci adaptácie.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov a množstvo ďalších zamestnaneckých výhod a benefitov:
5 dní voľna navyše
Flexibilný pracovný čas
Priepustka štyri hodiny mesačne na vybavenie súkromných a rodinných záležitostí
Kafetéria benefitov – príspevok 500 € na podporu bývania, dovolenky s rodinnými príslušníkmi, podpora aktivít detí zamestnancov, školné pre nezaopatrené deti v školských a predškolských zariadeniach, zdravotný úkon/zdravotná pomôcka/očkovanie ...
13. plat (cieľová odmena)
Firemné akcie a aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (napr. Vianočný večierok, Firemné hry)
Odborné vzdelávanie, účasť na konferenciách a rozvojové programy pre zamestnancov
Príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie
Raz ročne nadštandardná zdravotná prehliadka
Odmeny pri pracovných jubileách a odchodné pri odchode na dôchodok
Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca
Stravné vo forme finančného píspevku 3,61 € / deň.

Ak ťa naša ponuka zaujala a spĺňaš požiadavky, pošli nám svoj životopis prostredníctvom portálu profesia.
Tešíme sa na teba na osobnom stretnutí!
Odpoveď pošleme všetkým uchádzačom po ukončení výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické - plynárenské, strojárenské, stavebné, IT, ekonomické, matematicko - štatistické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované vzdelanie : vysokoškolské II. stupňa, študent posledného ročníka VŠ
Zameranie : plynárenské, strojárenské, stavebné
Znalosti:
anglický jazyk – pokročilá úroveň výhodou
PC zručnosti:
MS Windows – skúsený užívateľ
MS Office – skúsený užívateľ
Excel – pokročilá úroveň (funkcie, kontingenčné tabuľky...)
SAP - výhodou
Vodičský preukaz: sk. B
Osobnostné požiadavky:
schopnosť analyticky vyhodnotiť problém,
zodpovedný prístup k úlohám,
komunikačné a prezentačné schopnosti,
iniciatívnosť a vysoké pracovné nasadenie,
ochota neustále sa vzdelávať,
vysoký potenciál a ambícia ďalej sa rozvíjať.

Spoločnosť SPP - distribúcia, a. s., je vlastníkom a prevádzkovateľom plynárenskej distribučnej siete, prostredníctvom ktorej distribuuje zemný plyn od dodávateľov do viac ako 1,5 milióna odberných miest v Slovenskej republike. Spoločnosť je zodpovedná za spoľahlivú, bezpečnú a efektívnu distribúciu zemného plynu od prepravných sietí cez rozvodné plynárenské zariadenia až ku koncovým zákazníkom, zabezpečuje pripojenie k distribučnej sieti a odpočty spotreby zemného plynu. SPP - distribúcia ďalej zabezpečuje predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a jej nepretržitý monitoring a dispečing. Vzhľadom na ekologickú šetrnosť zemného plynu, ako komodity, ktorá neprodukuje prachové častice vytvárajúce smog, spoločnosť SPP - distribúcia svojou činnosťou významne prispieva k zlepšovaniu kvality ovzdušia a znižovaniu výskytu respiračných ochorení na Slovensku. Spoločnosť SPP - distribúcia sa zároveň priamo venuje osvete v oblasti zlepšovania kvality ovzdušia prostredníctvom kampane ZEMNÝ PLYN JE 3E, ktorej hlavným posolstvom je informovať o výhodách vykurovania zemným plynom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov