Pridať inzerát

Mechanik merania a telemetrie

SPP – distribúcia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy 20% + príplatky za pohotovosti a nadčasy. Novému zamestnancovi bude počas prvého roka vyplatený nástupný bonus 1000 € v 3. splátkach. Priemernú hrubú mesačnú mzdu si môžete vypočítať pomocou našej on-line kalkulačky (skopírujte si link do prehliadača): https://www.spp-distribucia.sk/kariera/obsadzovane-pracovne-miesta/kalkulacka-odmenovania/
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce na tejto pozícii bude:

- Vykonávať montáž, demontáž a výmenu plynomerov, elektronických prepočítavačov a ostatných prvkov meracích a telemetrických systémov (MTS) u odberateľov (OM) a v technologických objektoch spoločnosti (TO) v rámci pôsobnosti strediska;
- Vykonávať funkčné skúšky MTS;
- Vykonávať nastavenie parametrov MTS podľa aktuálnej potreby;
- Vykonávať odpočet meradiel a zber údajov z elektronických prepočítavačov;
- Vykonávať prerušenie a obnovenie dodávky zemného plynu na OM podľa požiadaviek dodávateľa plynu;
- Vykonávať preverenie poruchových stavov MTS, diagnostikovať ich príčiny a vykonávať opravy, ktoré nevyžadujú demontáž zariadenia;
- Vykonávať údržbu a kontroly MTS;
- Zadávať dáta súvisiace s vykonávanými činnosťami do informačných systémov;
- Asistovať odbornému pracovníkovi alebo pracovníkovi inšpekčného orgánu pri vykonávaní prehliadok a skúšok MTS a na mieste odstraňovať zistené drobné závady;
- Vyhotovovať predpísané záznamy o vykonaných činnostiach.

Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu.
Práca od pondelka do piatka od 7.00 do 15.00.
Stravovacia karta (stravné v hodnote 5,10 € a nápojové lístky v hodnote 0,66 € na deň)
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.

Množstvo zamestnaneckých výhod a benefitov plynúcich z Kolektívnej zmluvy, napr.:
- cieľová odmena (13. plat)
- kafetéria benefitov – finančný príspevok 500 € pre zamestnancov využiteľný na rôzne účely
- príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie (3. pilier)
- príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca
- odmeny pri pracovných jubileách
- 5 dní voľna nad rámec zákonníka práce
- nadštandardná zdravotná prehliadka každý rok a iné

Pravidelne organizujeme firemné akcie a aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (napr. vianočný večierok, športový deň).

Ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu Profesia.

Vybraných kandidátov budeme kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor po 14.7. z dôvodu čerpania dovoleniek. Odpoveď pošleme všetkým uchádzačom až po konečnom ukončení výberového konania. Za pochopenie Vám ďakujeme.

Za prejavený záujem vopred všetkým uchádzačom srdečne ďakujeme a prajeme veľa úspechov vo výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

elektrotechnik
2

Pracovná pozícia si vyžaduje:
- zodpovednosť, spoľahlivosť a samostatnosť pri riešení pracovných úloh
- spôsobilosť na činnosť na VTZ elektrickom v zmysle vyhl. č. 508/2009 Z.z. § 22 - samostatný elektrotechnik
- vodičský preukaz sk. B (aktívny vodič)

Výhodou pre uchádzača je:
- prax na podobnej pozícii
- spôsobilosť na opravu VTZ plynového v zmysle vyhl. č. 508/2009 Z.z. § 18 bod 2 d/ (skupina A)
- znalosť obsluhy a údržby detekčných prístrojov na meranie koncentrácie zemného plynu
- znalosť legislatívy z oblasti bezpečnosti technických zariadení, BOZP a PO
- znalosť metrologickej legislatívy

Spoločnosť SPP - distribúcia, a. s., je vlastníkom a prevádzkovateľom plynárenskej distribučnej siete, prostredníctvom ktorej distribuuje zemný plyn od 26 dodávateľov do viac ako 1,5 milióna odberných miest v Slovenskej republike. Spoločnosť je zodpovedná za spoľahlivú, bezpečnú a efektívnu distribúciu zemného plynu od prepravných sietí cez rozvodné plynárenské zariadenia až ku koncovým zákazníkom, zabezpečuje pripojenie k distribučnej sieti a odpočty spotreby zemného plynu. SPP - distribúcia ďalej zabezpečuje predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a jej nepretržitý monitoring a dispečing. Vzhľadom na ekologickú šetrnosť zemného plynu, ako komodity, ktorá neprodukuje prachové častice vytvárajúce smog, spoločnosť SPP - distribúcia svojou činnosťou významne prispieva k zlepšovaniu kvality ovzdušia a znižovaniu výskytu respiračných ochorení na Slovensku. Spoločnosť SPP - distribúcia sa zároveň priamo venuje osvete v oblasti zlepšovania kvality ovzdušia prostredníctvom kampane ZEMNÝ PLYN JE 3E, ktorej hlavným posolstvom je informovať o výhodách vykurovania zemným plynom. V súčasnosti je zemný plyn finančne najdostupnejším ekologickým zdrojom vykurovania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské nivy 44/b
825 11 Bratislava