Prevádzkový montér plynovodov - diagnostika a kontrola odorizácie

SPP – distribúcia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac20% variabilná zložka mzdy + príplatky za pracovné pohotovosti a nadčasy
  • Termín nástupu: 01.04.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nový kolega bude na danej pozícii vykonávať nasledovné činnosti:
- Vykonávať kontrolu tesnosti plynovodov a kontrolu úrovne odorizácie zemného plynu;
- Vypracovávať záznamy o vykonanej kontrole tesnosti plynárenských zariadení, o zistených únikoch plynu a kontroly úrovne odorizácie, vytýčení podzemných častí plynovodov a následne ich predkladať nadriadenému + príslušnému technikovi;
- Zodpovedať za správne zatriedenie zistených únikov plynu podľa platných predpisov;
- Spolupracovať pri opravách a poruchách v havarijných prípadoch na rozvodných plynárenských zariadeniach aj v rámci pracovnej pohotovosti.

Pracovná pozícia si vyžaduje:
- vedenie služobného motorového vozidla na dennej báze.
- držanie pracovnej pohotovosti po pracovnej dobe. Do pracovnej pohotovosti bude nový zamestnanec zaradený po nadobudnutí samostatnosti pri riešení pracovných úloh.

Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu.
Pracovná doba od pondelka do piatka od 7.00 do 15.00 hod.
Stravné vo výške 5,10 €/deň + nápojový lístok 0,66 €/deň
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.

Množstvo zamestnaneckých výhod a benefitov plynúcich z Kolektívnej zmluvy:
- Sick days a voľná nad rámec Zákonníka práce,
- Kafetéria benefitov – finančný príspevok využiteľný na rôzne účely,
- 13. plat (cieľová odmena) na základe dosiahnutých finančných výsledkov firmy,
- príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie (III. pilier)
- príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca
- možnosť absolvovať nadštandardnú komplexnú zdravotnú prehliadku
- možnosť absolvovať očkovanie proti kliešťovej encefalitíde

Firemné akcie a aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (napr. vianočný večierok, letné firemné hry)

Ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu Profesia.

Vybraných kandidátov budeme kontaktovať po ukončení inzercie s pozvaním na osobný pohovor.
Ostatným kandidátom zašleme vyjadrenie z výberového konania po uzatvorení výberového konania. Za pochopenie Vám ďakujeme.

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za zaslané životopisy a držíme palce vo výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia si vyžaduje:
- zodpovednosť
- samostatnosť
- dôslednosť

Výhodou pre kandidáta sú:
- min. 3 roky praxe v technickej oblasti a technické vzdelanie
- platné osvedčenie na obsluhu a údržbu vyhradeného technického zariadenia plynového,
- osvedčenie na obsluhu a údržbu detekčných prístrojov na meranie koncentrácie zemného plynu,
- osvedčenie na obsluhu prístrojov na meranie úrovne odorizácie a obsluhu vytyčovacích prístrojov.

Spoločnosť SPP - distribúcia, a. s., je vlastníkom a prevádzkovateľom plynárenskej distribučnej siete, prostredníctvom ktorej distribuuje zemný plyn od 26 dodávateľov do viac ako 1,5 milióna odberných miest v Slovenskej republike. Spoločnosť je zodpovedná za spoľahlivú, bezpečnú a efektívnu distribúciu zemného plynu od prepravných sietí cez rozvodné plynárenské zariadenia až ku koncovým zákazníkom, zabezpečuje pripojenie k distribučnej sieti a odpočty spotreby zemného plynu. SPP - distribúcia ďalej zabezpečuje predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a jej nepretržitý monitoring a dispečing. Vzhľadom na ekologickú šetrnosť zemného plynu, ako komodity, ktorá neprodukuje prachové častice vytvárajúce smog, spoločnosť SPP - distribúcia svojou činnosťou významne prispieva k zlepšovaniu kvality ovzdušia a znižovaniu výskytu respiračných ochorení na Slovensku. Spoločnosť SPP - distribúcia sa zároveň priamo venuje osvete v oblasti zlepšovania kvality ovzdušia prostredníctvom kampane ZEMNÝ PLYN JE 3E, ktorej hlavným posolstvom je informovať o výhodách vykurovania zemným plynom. V súčasnosti je zemný plyn finančne najdostupnejším ekologickým zdrojom vykurovania.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské nivy 44/b
825 11 Bratislava