Pridať inzerát

Vedúci oddelenia hardware

Sportsware s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy 0 až 250eur
  • Termín nástupu: od 15.08.2020

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozitívny vzťah zamestnancov k športu a aktívne vykonavanie športových aktivít sú v INTERSPORTe vítané. Vieme, že ten kto sa venuje športu dokáže svoje skúsenosti a nadšenie preniesť do poradenstva pri predaji športového tovaru. Náplňou práce je nie len predať tenisky či lyžiarsku výstroj ale skutočne poradiť a odporučiť vhodný športový tovar a sprostredkovať príjemný pocit a radosť z nákupu. Ako vedúci oddelia sleduje plnenie obchodných plánov. Ďalej je to práca spojená s preberaním a vystavovaním tovaru, štúdiom technológii a najnovších trendov v športovom odvetví.

Práca so širokým sortimentom športového tovaru, možnosť spoznať najnovšie trendy a technológie vo svete športu, testovanie nových produktov od našich dodávateľov, zamestnanecké zľavy, príjemný kolektív.

Ponúkame pracovné miesto v NITRE v OC Mlyny. Životopis a prípadne aj motivačný list posielajte na adresu recepcia@rcl.sk . Oslovíme len tých uchádzačov, ktorých pracovné skúsenosti budú pre obsadzovanú pozíciu najvhodnejšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

komunikatívnosť
športový duch
úsmev

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní, ktoré prinášajú šport ľuďom.

Adresa spoločnosti

Rožňavská 12
821 04 Bratislava