Pridať inzerát

Administrátor s přesahem do dat – BRATISLAVA/PRÁCE Z DOMU

SPORTISIMO s.r.o.

  • Místo práce: Řevnická 170/4, Praha-Zličín-Třebonice, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 500 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

DB Admin s přesahem do dat – PRAHA

Baví Tě ERP svět v kombinaci s daty? Máme jedno nové místo, které bychom rádi obsadily někým, kdo má zkušenosti na obdobné pozici a který nám pomůže s provozem a laděním databází a výzvami spjatými s přechodem k nejmodernějším technologiím ve světě IT.

Co bude tvůj denní chléb:

• Navrhovat DB architekturu a její implementaci společně s našimi PHPkáři a ERPaři.
• Ladit schémata, dotazů a aplikačních flow.
• Diagnostika a řešení problémů v produkčním prostředí.
• Realizace změnových požadavků v databázi.
• Prostě být naším DBadminem.

Co očekáváme:

• Znalost relační databáze a SQL, návrhu schémat, datové analytiky, řízení rolí.
• Aplikační troubleshooting (funkční a výkonové ladění databázových aplikací - zámky, deadlocky, optimalizace sql dotazů, znalost exekučních plánů…).

U nás je to jiný kafe a proto výhodou, ale ne nutností je:

• Znalost některých podpůrných nástrojů DB.
• Praktické zkušenosti s diagnostikou problémů a s výkonovou optimalizací databází.
• Zkušenost s implementací clusterových řešení.
• Zkušenosti s administrací databáze.

Čím u tebe chceme zabodovat:

•Prací s moderními systémy (D365 F&O, Astro WMS, Azure atd.).
•Možností svou prací každý den ovlivnit fungování společnosti.
•Flexibilitou, nemáme zkostnatělé a dlouhé procesy.
•Možnostmi rozvoje a školení.
•VIP slevovou kartou na naše zboží.
•MultiSport kartou za zvýhodněnou cenu.
•Výhodnými mobilními tarify.
•Možností profesního růstu ve firmě.
•A mnoho dalšího.

Ozvi se nám, můžeme to společně ještě probrat :-) Zapínáme TĚŠENÍ SE NA TEBE.
Petr a Petr

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie
Mobilní telefon
Sleva na firemní výrobky/služby
Notebook
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení
Občerstvení na pracovišti
Možnost občasné práce z domova
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

SPORTISIMO je největší síť maloobchodních prodejen v ČR zabývající se prodejem sportovního vybavení, textilu a obuvi. Jsme dynamicky se rozvíjející mladá společnost, která expanduje i do zahraničí.