Pridať inzerát

Obchodný manažér/Regionálny obchodný manažér

SPORTIKA GROUP s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 5 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce obchodného manažéra bude nadväzovanie kontaktov s predstaviteľmi športových klubov, škôl a samospráv, ako aj s majiteľmi, prípadne s vedúcimi pracovníkmi športových obchodov. Vašou najdôležitejšou úlohou bude navštevovať jednotlivých potenciálnych partnerov z našej zákazníckej databázy, komu naše produkty môžu pomôcť zabezpečiť ich športovú činnosť. Máme stovky športových produktov od športového oblečenia, ktoré z 80% vyrábame vo vlastnej fabrike v Európe, cez športové pomôcky, športové zariadenia na ihriská a do telocviční až po športovú medicínu.

Viac o našich produktoch sa dozviete na www.sportika.sk

Máme priestor pre úspešného človeka, ktorý sa chce učiť nové veci, pracovať efektívne, s etickými hodnotami, jasným cieľom a progresívnou províziou.

Je to práca na veľa rokov.

Akého človeka hľadáme?
Do svojho tímu chceme pozvať osobnosť s komunikáciou na vysokej úrovni. Musí to byť pozitívne mysliaci, aktívny človek, ktorý sa rád učí, má rád šport, ľudí a cestovanie.

Práca sa týka južnej časti Slovenskej republiky - časť Banskobystrického kraja a Nitrianskeho kraja. Podmienkou pre prijatie je ochota cestovať, na začiatku vlastné auto a ŽL.
Potenciál pre šikovnú osobu s ambíciami je tu naozaj veľký. Prečo?
1. Pretože máme záujem o človeka, ktorý sa dokáže v krátkom čase presadiť a tým aj posunúť kariérne vyššie na pozíciu regionálneho obchodného manažéra. Ten bude riadiť svoj obchodný tím, ktorý si sám postupne vybuduje.
2. Pretože ponúkame nadštandardné zárobky tým, ktorí sa od nás naučia, ako pracovať. Máme spracovaný ucelený a fungujúci systém. Pokiaľ budete dodržiavať odporúčania, môžete si zarobiť bez problémov tisíce eur mesačne.

Ak máte byť úspešný/á, v práci ste 8 hodín denne a 5 dní v týždni. Platený/á ste od výkonu. Ak máte rada/rád výzvy, dobrá správa je, že strop neexistuje. :) Obchodovanie je najhoršie zaplatené flákanie a najlepšia zaplatená drina. Pravidelne robíme aj tréningy a školenia zamerané na zlepšenie obchodníckych zručností. Ponúkame Vám veľa práce a prekážok, ale tiež veľmi presný návod, ako ich ľahšie zdolávať.

Naša firma sa neskladá z budov, áut a strojov, ale predovšetkým z ľudí. Budete pracovať v pridelenom regióne v rámci SR, ale nebudete sám vojak v poli. Sme tu pre Vás od začiatku, každý deň. Záleží nám na spokojnosti všetkých, ktorí s nami spolupracujú. Budete na úvod zaškolený/á do systému práce a produktu. Váš priamy nadriadený je s Vami neustále v kontakte a pomôže Vám rýchlo vyštartovať k úspechu. Pravidelne organizujeme obchodnícke stretnutia, porady a školenia. Práca má byť aj zábavou, preto sa pravidelne hráme o špeciálne bonusy.
Všetci pracovníci sa pravidelne stretávame na vzdelávacích, firemných aj neformálnych akciách. Máme radi šport, zábavu, adrenalín, humor, dobrú náladu.

Napíšte nám na letkova@sportika.sk - prečo by sme mali vybrať práve Vás a pripojte aj svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Športový tréner, Športový manažment

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čestnosť a etika
Silná motivácia a cieľavedomosť
Komunikácia s ľuďmi na vysokej úrovni
Schopnosť zvládať odmietnutia a námietky
Guráž dotiahnuť obchod
Chuť učiť sa
Chuť cestovať
Príjemný vzhľad

SPORTIKA je významná talianska športová značka v oblasti výroby a predaja značkového športového tovaru s tradíciou od roku 1982 a vlastným výrobným závodom v Európe. Na Slovenskom trhu pôsobíme ako predajca tejto športovej značky od roku 2011, ale aj niekoľko ďalších športových značiek so zameraním na športové zariadenia pre ihriská a telocvične a športovú medicínu. Taktiež sa špecializujeme na výrobu a aplikáciu potlače športového oblečenia a textilu. Našou víziou je urobiť našich zákazníkov šťastnými a pozitívne ich prekvapiť úrovňou našich služieb, našim cieľom je vytvárať originálne produkty, ktoré pomáhajú rozvíjať športové aktivity v profesionálnych a amatérskych športových kluboch a na školách a popritom budovať kvalitné a dlhodobé vzťahy so zákazníkmi.

Adresa spoločnosti

Klincová 37/B
821 08 Bratislava