Predavač v predajne so športovým oblečením Demänovská Dolina

SPORT REVOLUTION SK s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Demänovská Dolina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiacbonusová zložka mzdy podľa výsledkov predajne
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súhlasíš s nami, že prvotriedna obsluha a plynulý chod sú základmi pre dobre fungujúcu predajňu? Sme úspešná československá spoločnosť a jedným z našich hlavných cieľov je zabezpečenie toho najlepšieho zážitku z nakupovania športového oblečení v Nízkých Tatrách.
Tvoje úlohy:
- Komplexná zodpovednosť za chod zverené predajni
- Sledovanie kľúčových ukazovateľov (napr. tržby, zľavy) a prijímanie opatrení na zlepšenie výsledkov

Ponúkame:
- plat až 1200 € v hrubom
- veľmi zaujímavú zamestnaneckú zľavu na nákup oblečenia
- TMR a.s. zamestnanecké výhody- zadarmo akvaparky, lanovky, 50% zľava na reštaurácie

Tvoj profil

- skúsenosti s maloobchodom a se športom výhodou
- silná orientácia na zákazníka a na výsledok
- MS Office na základnej úrovni
- organizačné zručnosti, schopnosť prispôsobiť sa zmenám, otvorenosť inovatívnym prístupom a riešeniam

Očakávame:
- záujem o zákazníkov a o komunikáciu s nimi
- chuť pracovať s tovarom a s pokladňou
- zodpovedný prístup k práci a kolegom

Náplň práce, ktorú Ti s dôverou zveríme:
-Poskytovanie poradenstva pri výbere tovaru a informácií o jeho dostupnosti
-Práca s prijatím nového tovaru, presunom tovaru a doplnením tovaru
-Práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom
-Podieľanie sa na budovaní pozitívnej atmosféry na prevádzke

Žiadnu reakciu nenecháme bez povšimnutia.
Klikni na tlačidlo „POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS“ a pošli nám životopis

TMR a.s. zamestnanecké výhody- zadarmo akvaparky, lanovky, 50% zľava na reštaurácie TMR

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2021 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

predaj

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme distribútorom značiek 2117, GTS, Salice, Cairn, High Society a ďalších. Máme 5 predajní v Jasnej viz eshop www.jasnashop.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov