Pridať inzerát

Marketingový/á Guru

SPIRIT s.r.o.

  • Miesto práce: Liptovský Hrádok, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacmáme firemný odmeňovací systém, ktorý je veľmi spravodlivý a vieme si oceniť každú jednu pozitívnu aktivitu, ktorá prinesie firme ovocie:) Mzda záleží od skúseností kandidáta,KTORÁ SA DOHODNE NA OSOBNOM POHOVORE PRI VÝBORNEJ KÁVIČKE
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme VÝNIMOČNÚ osobu, ktorá má rada okolo seba výnimočných kolegov.
Ste kreatívna/y a máte skvelé nápady, ktoré zanechajú aj pozitívne výsledky pre našu firmu?

TAK STE TÁ PRAVÁ OSOBNOSŤ PRE NÁS

Vašou náplňou práce bude:
- vytváranie a realizácia marketingových kampaní
- správa a aktualizácia webu, FB a e-shopu
- príprava a tvorba grafiky na newslatters, FB a e-shopu
- tvorba vizuálu firemných dokumentov a identity
- analyzovanie a príprava správy o výsledkoch práce, návrhy
- príprava, realizácia a vyhodnotenie ankiet a prieskumov
-a ďalšie činnosti, o ktorých sa radi porozprávame pri dobrej káve a v priateľskej atmosfére osobne :)

Miesto výkonu práce je Podtureň - Roveň, Liptovský Hrádok.

• zázemie stabilnej a neustále rastúcej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• možnosť sebarealizácie v oblasti marketingu s vysokými kompetenciami
• veľmi dobrá tímová spolupráca a priama podpora a pomoc majiteľa a najvyššieho vedenia
• dobre prepracovaný adaptačný program
• vďaka veľmi dobrým výsledkom možnosť rastu, neustáleho rozvoja, platového ohodnotenia vrátane zaujímavých projektov
. kariérny a osobnostný rast
. dlhodobá spolupráca
.zamestnanecké zľavy v rámci celého holdingu
.letné a zimné teambuildingy
. firemný telefón,PC
. služobné auto v prípade služobných ciest

Informácie o výberovom konaní

HĽADÁME VÝRAZNÚ OSOBNOSŤ,
ktorá už vo svojej predchádzajúcej činnosti dosiahla veľmi dobré výsledky v oblasti marketingu a zároveň sa neobáva prijať novú výzvu a zodpovednosť v ďalšej expanzii spoločnosti, čomu samozrejme predchádza tvorba vhodných marketingových stratégii a aktivít.
Holding, do ktorého vstupujete, patrí medzi významných hráčov vo svojom segmente, napriek tomu neustále pracuje na vylepšovaní svojho mena u slovenských zákazníkov a partnerov a má ambíciu ešte výraznejšie expandovať. Ako zamestnávateľ poskytuje priestor pre nadaných, samostatných ľudí, ktorí chcú tvoriť a majú ochotu na sebe tvrdo pracovať.

Ak Vás vyššie uvedené oslovilo – pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Marketing - reklama

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CorelDRAW - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Adobe Photoshop - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- aktívna a flexibilná osobnosť
- analytické myslenie
- schopnosť samostatne a kreatívne uvažovať
- ochotu pracovať aj v teréne
- včasné plnenie zadaných úloh
- odolnosť voči stresu
- prehľad o súčasných marketingových trendoch

SPIRIT s.r.o. - už 22 rokov pôsobíme na Slovensku ako najväčší predajca zábavnej pyrotechniky.
Sme NAJväčším predajcom na trhu(v počte stánkov aj v predaji) a máme NAJširší výber produktov zábavnej pyrotechniky.
V sezóne predaja pyrotechniky zamestnávame až 350 zamestnancov.

Od roku 2014 sme na trhu v oblasti PÁRTY produktov a máme otvorených 8 prevádzok PARTYLAND kde v rámci celého Slovenska roznášame ľuďom radosť naprieč celým Slovenskom.
Spravujeme aj Eshop www.partyland.sk

Cieľ našej firmy na nasledujúce obdobie je masívna expanzia.

Majiteľ spoločnosti je aj fanúšik aut a okrem iného sa rozhodol rozšíriť naše aktivity o otvorenie detailingového štúdia, ktorého cieľom je takisto roznášať zákazníkom radosť v podobe perfektne, detailne ošetreného tátoša
Sídlo spoločnosti sa nachádza na Liptove

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov