Pridať inzerát

Asistent/-ka: administratívna podpora spoločnosti

SPIRIT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Hrádok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 000 EUR/mesiacmzda závisí na skúsenosti kandidáta - upravuje sa smerom hore Máme firemnú odmeňovaciu smernicu ,kde je presne definované koľko je možné dostať odmeny(spravodlivá)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád/rada komunikuješ s ľuďmi osobne aj telefonicky, si pozitívny a príjemný človek? Rád/rada a ochotne pomáhaš druhým? Máš rád/rada o všetkom prehľad a vo veciach poriadok? Očakávaš od práce v administratíve viac ako prípravu kávy a zakladanie papierov?

Ak si pri týchto otázkach hovoríš áno, určite nás kontaktuj, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Asistent/-ka: administratívna podpora spoločnosti.

Čaká ťa mnohotvárna a zaujímavá práca, v ktorej budeš:
- reprezentovať našu spoločnosť ako prvá kontaktná osoba pre komunikáciu z vonku
- vítať návštevy v našej kancelárii
- prijímať telefonáty a vybavovať poštu
- zabezpečovať správne nasmerovanie komunikácie v rámci spoločnosti
- komunikovať s úradmi a poisťovňami
- pripravovať materiály pre naše obchodné prevádzky a kolegov v kancelárii
- podieľať sa na personálnej agende pri otváraní nových prevádzok
- starať sa o naše zázemie, kuchynku, kancelárske potreby – aby všetko fungovalo ako má a nič nám nechýbalo

Predávame párty produkty v našich kamenných predajniach po celom Slovensku. Prinášame našim zákazníkom radosť a úsmev na tvári, predávame zábavné produkty a sami sme nadšenci osláv, výzdob, balónov, kostýmov a masiek – takýto typ človeka hľadáme do nášho tímu.
Sezónne sa venujeme pyrotechniky. Sme jednotkou na trhu a preto je nápor práce v sezóne veľký – ak sa nebojíš výziev, alebo ich dokonca vyhľadávaš, táto ponuka je presne pre Teba!

- práca v expandujúcej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu vo svojej oblasti
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- možnosť odborne rásť, ďalej sa vzdelávať a kvalifikovať
- zľavy na nákup v našich prevádzkach (špecifikácia pri osobnom
stretnutí)
- firemný telefón
- notebook
-služobné auto v prípade potreby
- narodeninové poukážky
-stravné lístky sú samozrejmosťou

Ak ste sa v našej ponuke práce našli, pošlite nám svoj životopis. Vaše skúsenosti a znalosti starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor do našej centrály v Liptovskom Hrádku (časť Roveň, Podtureň).

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Spirit s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

HĽADÁME VÝRAZNÚ A OPTIMISTICKÚ OSOBNOSŤ

- komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
- znalosť práce s PC (MS Office, OpenOffice) a kancelárskou technikou
- záujem o prácu v administratíve a podporu kolegov, firmy a zákazníkov
- vodičský preukaz sk.B, aktívny vodič
- zmysel pre poriadok a pravidlá
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- časová flexibilita
- schopnosť pohotovo a rozvážne reagovať
- schopnosť pracovať v kolektíve

SPIRIT s.r.o. - už 22 rokov pôsobíme na Slovensku ako najväčší predajca zábavnej pyrotechniky.
Sme NAJväčším predajcom na trhu(v počte stánkov aj v predaji) a máme NAJširší výber produktov zábavnej pyrotechniky.
V sezóne predaja pyrotechniky zamestnávame až 350 zamestnancov.

Od roku 2014 sme na trhu v oblasti PÁRTY produktov a máme otvorených 8 prevádzok PARTYLAND kde v rámci celého Slovenska roznášame ľuďom radosť naprieč celým Slovenskom.
Spravujeme aj Eshop www.partyland.sk

Cieľ našej firmy na nasledujúce obdobie je masívna expanzia.

Majiteľ spoločnosti je aj fanúšik aut a okrem iného sa rozhodol rozšíriť naše aktivity o otvorenie detailingového štúdia, ktorého cieľom je takisto roznášať zákazníkom radosť v podobe perfektne, detailne ošetreného tátoša
Sídlo spoločnosti sa nachádza na Liptove

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov