Pridať inzerát

Čiperný predavač zábavnej pyrotechniky: zárobok od 45€/deň

SPIRIT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Stará Ľubovňa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 200 EUR/mesiacrobíte podľa nášho starostlivo vypracovaného rozpisu zmien a vaše odmeny za produkciu + sobotné a nedeľné príplatky sa môžu dostať až do výšky 300 €
  • Termín nástupu: december
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj /výdaj tovaru zákazníkom
- starostlivosť o zverenú prevádzku
- inventarizácia tovaru
- blokovanie na kase
-proaktívny prístup k zákazníkom
-reporty pre nadriadeného

Práca pre firmu s 21 ročnými skúsenosťami - pracujte u tých najlepších!
Motivujúce platové ohodnotenie paušál + na základe výkonu.
Najlepším ponúkame stálu prácu vo firme!
Zamestnanecká zľava na zábavnú pyrotechniku.

Informácie o výberovom konaní

Prosím uveďte do poznámky mesto
študenti strednej školy,ktorí majú dištančné štúdium a musia byť na kamere počas vyučovania prosím neposielajte životopis nakoľko naša práca si vyžaduje 100% výkon:)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

vek nad 18 rokov kvôli práci na pokladni,zodpovedný a nechýba ti úsmev na tvári tak si to čo hľadáme

SPIRIT s.r.o. - už 21 rokov pôsobíme na Slovensku ako predajca zábavnej pyrotechniky. Sme NAJväčším predajcom na trhu(v počte stánkov aj v predaji) a máme NAJširší výber produktov zábavnej pyrotechniky.
V sezóne predaja pyrotechniky zamestnávame až 350 zamestnancov.
Od roku 2014 sme na trhu v oblasti párty produktov a máme otvorených 9 prevádzok PARTYLAND v rámci celého Slovenska a spravujeme Eshop www.partyland.sk

Majiteľ je fanúšik aut a okrem iného sa rozhodol rozšíriť naše aktivity o otvorenie detailingového štúdia.

Centrála je v Liptovskom Hrádku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov