Pridať inzerát

Traktorista/Strojník

SPIRIT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 7 EUR/hod.v prípade potreby je zabezpečené ubytovanie, máme firemný odmeňovací systém,ktorý je veľmi spravodlivý a každá aktivita,ktorá prinesie firme ovocie:) je povšimnutá
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha traktora
-starostlivosť o traktory
-manuálna činnosť v teréne

zamestnanecké zľavy
letné a zimné teambuildingy
možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

neváhaj a ozvi sa my neprepúšťame ani keď príde 3. vlna
Ak si šikovný vieš sa uplatniť aj celoročne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Strojník,Traktorista

Vodičský preukaz

B, C, T

Počet rokov praxe

1

cieľavedomosť
iniciatívnosť
sebaovládanie
vysoká ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
manuálna zručnosť aj v ovládaní stavbárskej technike

SPIRIT s.r.o. - už 20 rokov pôsobíme na Slovensku ako predajca zábavnej pyrotechniky. Sme NAJväčším predajcom na trhu(v počte stánkov aj v predaji) a máme NAJširší výber produktov zábavnej pyrotechniky.
V sezóne predaja pyrotechniky zamestnávame až 280 zamestnancov.
Od roku 2014 sme na trhu v oblasti párty produktov a máme otvorených 11 prevádzok PARTYLAND v rámci celého Slovenska a spravujeme eshop www.partyland.sk .
Detailing – majiteľ je fanúšik aut a okrem iného sa rozhodol rozšíriť naše aktivity o otvorenie detailigového štúdia.

Centrála je v Liptovskom Hrádku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Strojárska 215/21
03301 Podtureň