Pridať inzerát

Čiperná Predavač/-ka v obchode Partyland Poprad

SPIRIT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac750 Eur + pohyblivá zložka (na základe tržieb) v prípade živnosti 1020€
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si prácu, do ktorej sa budete tešiť? Radi spôsobujete ľuďom úsmev a radosť? Máte radi oslavy, eventy, narodeniny a zábavu? Tak potom ste pre nás ten pravý.

Hľadáme kreatívnych, usmievavých a komunikatívnych PREDAVAČOV do našej kamenných predajní PARTYLAND

Kostýmy, konfety, masky, balóny, ohňostroje, tanieriky, výzdoby a mnoho iných zábavných vecí – to je tovar s ktorým budete pracovať. Je to zábava byť predavačom v PARTYLANDE. Vyrábate rôzne ozdoby, plníte balóny, vystavujete tovar, predávate párty produkty na oslavy akéhokoľvek druhu, staviate balónové brány a pomáhate zákazníkovi vybrať si ten správny tovar. Práca je zábava a zábava je práca. Pošlite nám váš životopis ešte dnes.

Podmienkou na prijatie je mať vzťah k oslavám, zábave a k podobným aktivitám (musíte byť pozitívne naladený a energický človek)! Od uchádzačov očakávame skutočné nadšenie z práce a záujem pre danú oblasť. Orientácia a praktické skúsenosti v organizovaní osláv sú vítané, nie však podmienkou.

Staň sa členom tímu PARTYLAND a pomôž šíriť úsmev a dobrú náladu medzi ľuďmi.

Pozrite si naše predajne:
www.partyland.sk/predajne/

Nástup: Ihneď (prebehne zaškolenie a prax na jednej z našich prevádzok)

Náplň práce:
- konzultácie so zákazníkmi o predávanom tovare
- profesionálne poradenstvo v oblasti predávaného tovaru
- zabezpečenie každodenného chodu prevádzky
- aktívna obsluha zákazníkov
- práca na registračnej pokladni
- znalosť tovaru
- udržiavanie poriadku predajne

- bonusy na základe denného obratu
- vysoká podpora nadriadeného
- kompletné zaškolenie
- prácu v mladom kolektíve
- zamestnanecké zľavy na predávaný tovar
- možnosť kariérneho rastu

Ak ste sa v našej ponuke práce našli, pošlite nám svoj životopis a motivačný list .Vaše skúsenosti a znalosti starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Spirit s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

0

- komunikatívnosť
- zmysel pre organizovanie osláv
- nadšenie a energia pre prácu v oblasti predaja a poradenstva zákazníkom
- spoločenské vystupovanie

SPIRIT s.r.o. - už 20 rokov pôsobíme na Slovensku ako predajca zábavnej pyrotechniky. Sme NAJväčším predajcom na trhu(v počte stánkov aj v predaji) a máme NAJširší výber produktov zábavnej pyrotechniky.
V sezóne predaja pyrotechniky zamestnávame až 280 zamestnancov.
Od roku 2014 sme na trhu v oblasti párty produktov a máme otvorených 11 prevádzok PARTYLAND v rámci celého Slovenska a spravujeme eshop www.partyland.sk .
Detailing – majiteľ je fanúšik aut a okrem iného sa rozhodol rozšíriť naše aktivity o otvorenie detailigového štúdia.

Centrála je v Liptovskom Hrádku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Strojárska 215/21
03301 Podtureň