Pridať inzerát

Sales manager pre remeselný slovenský gin TOISON

spirit company s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacZákladná zložka (1000€ brutto) + variabilná zložka v závislosti od obchodných výsledkov
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Spirit Company sme spojili vášeň pre barovú alchýmiu s rozbiehaním gastro konceptov a priniesli na trh remeselný slovenský gin TOISON a bylinný likér Dr.Kramer. Pracujeme s tímom špičkových barmanov, máme sieť distribučných partnerov a spolupracujeme s majiteľmi gastro prevádzok, hotelov a reštaurácií po celom Slovensku. Keďže počet prevádzok prevyšuje naše časové kapacity, hľadáme kolegu, ktorý doplní náš tím.

Čo bude tvojou úlohou:

- Komunikácia s distribútormi a gastro partnermi
- Starostlivosť o našich partnerov sledovanie ich potrieb a nastavovanie vzájomnej spolupráce
- Aktívne vyhľadávanie nových spoluprác
- Napĺňanie ekonomických cieľov
- Zastupovanie spoločnosti na spoločenských podujatiach
- Komunikácia s interným marketingovým oddelením

- Fixný plat doplnený o benefity v závislosti od dosiahnutých obchodných výsledkov
- Dynamickú prácu spojenú s cestovaním a spoznávaním zaujímavých prevádzok
- Firemné auto, telefón, notebook
- Benefity v rámci našich gastroprevádzok
- Vstupenky na rôzne kultúrne podujatia aj pre rodinných príslušníkov
- Možnosť kariérneho rastu

Kontaktovaní budú vybraní uchádzači. Svoj životopis s fotografiou zasielajte na kariera@spicybrown.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Obchodné zručnosti so schopnosťou odhadnúť biznis potenciál
- Príjemné reprezentatívne a priateľské vystupovanie
- Dôslednosť pri komunikácii a reportingu
- Skúsenosti v segmente HORECA výhodou
- Schopnosť pracovať samostatne a flexibilne

Od roku 2008 podnikáme vo svete gastronómie na Slovensku. Boli sme súčasťou vývoja domácej gastro a barovej scény a úspešne sme zabehli vlastnú dizajnovú reštauráciu, cateringovú firmu a cocktail bary. Popri tom sme cestovali po svete a sledovali, kam sa posúvajú trendy. Vnímali sme, že priemyselnú výrobu postupne dopĺňajú malé značky vznikajúce zo záľuby a s vášňou. Vášeň pre barovú alchýmiu a skúsenosti s rozbiehaním gastro konceptov sme spojili do myšlienky priniesť vlastný remeselný gin prémiovej kvality. Región kúpeľného mesta nás inšpiroval rozšíriť výrobu a vytvoriť ikonický kúpeľný likér. Vízia remeselnej výroby prirodzene viedla k založeniu Spirit Company.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

17. novembra 32
914 51 Trenčianske Teplice