Pridať inzerát

Servisný technik / Technik

SPINET a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava II, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu technikov hľadáme nového kolegu!

Tvoje úlohy, po zaškolení, budú najmä:
- zabezpečiť funkčnosť meteorologických prístrojov a zariadení
- vykonať montáž, inštaláciu, prípadný servis a vykonávať odborné prehliadky uvedených prístrojov, vrátane hotline a pohotovosti
- evidovať vykonané práce
- sledovať skladové zásoby servisného materiálu a náhradných dielov
- komunikovať so zákazníkom pri vykonaných opravách a údržbách
- komunikovať s dodávateľom (AJ) pri riešení servisných problémov
- monitorovať poruchy a stavy servisovaných zariadení, s následným vyhodnotením možností riešenia
- nahlasovať zistené poruchy a spolupracovať na ich odstraňovaní s internými a externými partnermi

Stereotyp nehrozí:
- práca je vykonávaná zväčša v sídle spoločnosti, podľa potreby však aj v exteriéri na lokalitách v rámci SR
- práca možná aj vo výške (rebrík, plošina), max. do 5m.

Čo ti ponúkame:
- Prostredie firemnej rodiny
- Smartphone podľa vlastného výberu (v rámci fin.limitov) s paušálom a možnosťou využitia aj pre vlastné potreby
- Šikovnosť a ochota sa cení! Navyše, ak sa bude dariť aj celej firme, máš šancu získať ročný bonus až do výšky 15% z ročnej mzdy
- Príspevok na stravu priamo na účet, vyšší než je povinné a na každý pracovný deň
- Možnosť využiť znížené ceny u našich partnerov
- Dni voľna pri špeciálnych udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,...)
- Referral bonus
- firemné akcie (ideš napríklad na bowling? alebo lyžovačku? )

Životopis so stručným popisom vlastných predpokladov zasielajte na [email protected] .
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor - elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou je osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť v elektrotechnike podľa § 21 vyhlášky 509/2009 MPSVR Z.z. alebo vyššia.
Požadovaná znalosť angličtiny – práca vyžaduje porozumenie textovej dokumentácii v anglickom jazyku
Výhodou je znalosť sériových komunikačných rozhraní – RS-232, RS-485 a počítačových sietí LAN/WAN

Spoločnosť SPINET, a.s. pôsobí v oblasti informačných technológií. Zameriava sa hlavne na špecializované informačné systémy a zariadenia, ako sú digitálne záznamové systémy zvuku, videa a IP telefónie a meteorologické informačné systémy . Významnou oblasťou činnosti spoločnosti je aj dodávka komplexných riešení informačných a bezpečnostných systémov pre malé a stredne veľké firmy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt