Pridať inzerát

Obchodný zástupca /Technical reseller

Spinbotics s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 600 EUR/mesiacMinimálny plat je 1600€/ mesiac (brutto). Konečná výška mzdy sa posudzuje na základe skúseností uchádzača.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka ťa predstava vyhľadávať nové obchodné príležitosti v podnikateľskom segmente? Máš ambície dostať nový produkt na globálny trh? Máš biznis prirodzene v krvi?
Hľadáme človeka s vášňou pre obchod a odhodlaním uspieť. Niekoho, kto sa nadchne pre naše unikátne produkty a je pripravený učiť sa, zlepšovať a rozvíjať svoje vedomosti, schopnosti a zručnosti. Potrebujeme do nášho tímu obchodného manažéra, ktorý má rád výzvy a nebojí sa prevziať zodpovednosť a iniciatívu.

Čo bude náplňou tvojej práce?
- reprezentácia spoločnosti a zodpovednosť za jej obchodné výsledky,
- starostlivosť o našich súčasných klientov a proaktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov, budovať vzťahy a vytvárať riešenia pre rôzne priemyselné podniky a technicky orientované firmy,
- na základe spätnej väzby zlepšovať vzťahy so zákazníkmi, venovať im svoju pozornosť a načúvať ich problémom a očakávaniam
- spolupráca pri tvorbe marketingových kampaní a zákazníckych eventov, výstav a konferencií
- sledovanie situácie na trhu, konkurenčné aktivity, trendy a novinky v oblasti
- tvorba obchodnej stratégie a plánu tržieb, stanovovanie obchodných podmienok pre zákazníkov a predajnej ceny výrobkov,
- spracovávanie analýz predaja, obratu a plnenie plánu tržieb, reportovanie činnosti, efektívne a presné sledovanie aktivít v informačnom systéme,
- koordinácia obchodných a realizačných aktivít firmy,
- rokovania s dodávateľmi, vedenie obchodných rokovaní a schôdzok, účasť na obchodných poradách,

- flexibilný pracovný čas
- home office vždy keď to potrebuješ
- sick days
- možnosť kariérneho rastu
- fixné polročné odmeny a mesačné odmeny keď zamakáš
- jazykové kurzy, Spinbotics academy počas pracovnej doby
- zabezpečené parkovanie
- občerstvenie/káva
- teambuilding, radi sa spolu stretávame na pive
- kamarátske prostredie, všetci si tu tykáme a máme radi otvorenosť a komunikáciu bez okolkov
- služobné auto/telefón/notebook
- provízia z predaja

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas spoločnosti Spinbotics s.r.o. so spracovaním Vašich osobných údajov.

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú kritéria danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné / Ekonomické /Technické a skúsenosti v oblasti obchodu

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
CRM systém - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 / Pozícia nie je vhodná pre absolventa

- prehľad a znalosť o priemysle všeobecne a porozumenie jeho charakteristík
- skúsenosť v strojárskom/elektrotechnickom priemysle veľkou výhodou
- seriózne a príjemné vystupovanie,
- skvelé prezentačné, komunikačné a vyjednávacie schopnosti,
- tímovú prácu,
-výbornú znalosť Anglického jazyka, znalosť Nemeckého jazyka výhodou
- inovatívny obchodný zástupca so strategickým myslením, ktorý prináša svoju kreativitu do predaja produktu
-silná orientácia na výsledok, flexibilný, odolný stresu so schopnosťou reagovať a riešiť neočakávané zmeny a nové výzvy
- samostatnosť, rozhodnosť, dôslednosť, spoľahlivosť, systematickosť a zodpovednosť

Spoločnosť zameraná na výskum a vývoj inovatívnych a smart robotických prvkov a štruktúr pre výrobné a nevýrobné procesy.