Pridať inzerát

Špecialista/ka nákupu pre import a logistiku

ŠPERKY s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 - 1 250 EUR/mesiac1050€ + 200€ bonusy na základe odvedenej práce
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava podkladov na objednávanie tovaru zo zahraničia
- participácia pri výbere noviniek
- komunikácia so zahraničnými dodávateľmi a externými spolupracovníkmi
- kontrola stavu zásob
- príprava výstupov a štatistických údajov z interného systému
- sledovanie módnych trendov v oblasti šperkov
- spolupráca s medzinárodnými dopravcami
- spolupráca s colnými úradmi
- príprava podkladov pre účtovné oddelenie.

Našim zamestnancom ponúkame:
- kvalitný zaškoľovací proces s následnou podporou tímu počas skúšobnej doby
- zamestnanecké zľavy na sortiment e-shopu
- mladý tvorivý kolektív, na ktorý sa budeš tešiť každý deň
- firemné stretnutia a teambuildingové akcie
- multi-sport karta

Ak si sa v inzeráte našiel, tak neváhaj a pridaj sa k nám do medzinárodného tímu, kde môžeš nadobudnúť ďalšie skúsenosti a získať všeobecný rozhľad v tejto oblasti. Využi u nás svoje doterajšie obchodné znalosti a získaj ďalšie. Dáme ti možnosť sebarealizácie pri výbere tovaru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť Šperky s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom šperkov cez eshop. Medzinárodný predaj tovaru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod/administratíva

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť, húževnatosť, nápaditosť, kreativita a dôslednosť
- obchodný duch
- negociačné schopnosti
- vynikajúca znalosť práce v Excel a Word
- výborná komunikatívna úroveň angličtiny - ústna aj písomná
- zmysel pre detail
- logické myslenie

Predaj tovaru cez e-shop s medzinárodným aktívnym pôsobením a neustále sa rozširujúcimi možnosťami na trhu. Sme jeden z najväčších e-shopov a stále expandujeme. Zakladáme si na širokej palete produktov. Našim krédom je spokojný zákazník, preto je cieľom rýchle a bezproblémové dodanie kvalitného tovaru.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov