Pridať inzerát

Referent Marketingu/Marketingový špecialista

ŠPERKY s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac+ bonusy na základe splnených úloh a výnosov do 300 eur
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna tvorba reklamných on-line kampaní ( práca sa vykonáva len priamo vo firme)
- zabezpečovanie a starostlivosť o reklamu v on-line a tlačenej forme,
- návrhy a implementácia marketingových kampaní (máme radi kreatívne premýšľanie, ale aj zmysel pre obchod)
- kompletná príprava kampaní na sociálnej sieti, tvorba reklamných textov, výber produktov kampaní (zmysel pre detail), vyhodnotenie a analýza kampaní,
- realizácia a vyhodnotenie newsletterov,
- príprava podkladov pre grafické oddelenie a kompletný dohľad nad grafickým spracovaním všetkých materiálov a kampaní,
- komunikácia v anglickom jazyku s inými oddeleniami,

Zamestnanecké zľavy
Atraktívne finančné ohodnotenie
Kariérny rast (ukáž nám, čo vieš )
Mladý tvorivý kolektív
Firemné stretnutia a teambuildingové akcie

Hľadáme kolegu/kolegyňu do nášho marketingového tímu na tvorbu reklamných kampaní, správu sociálnych sietí a tvorbu reklamných textov – budeš to ty?

KONTAKTOVAŤ budeme IBA uchádzačov, ktorí SPĹŇAJÚ PODMIENKY a majú SKÚSENOSTI s vykonávaním podobných činností. Hľadáme AKTÍVNU KREATÍVNU osobu, ktorá je schopná rýchlo nabehnúť na interné systémy. Na osobnom pohovore vyžadujeme aby uchádzač mal prehľad o našich sociálnych sieťach a našej webstránke sperky-eshop.sk a vyjadril svoj názor.

Nástup je ASAP ! Životopis v slovenskom jazyku musí obsahovať fotografiu - v rámci jedného dokumentu (nie ako ďalšiu prílohu) a jeho názov má obsahovať minimálne priezvisko. Osobný pohovor bude čo najskôr, taktiež nástup je ASAP. Na osobnom pohovore budú overené Vaše praktické zručnosti a test logického myslenia. Mzda sa bude odvíjať aj od skúseností, dosiahnutých výsledkov a na základe štatistík.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť Šperky s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom šperkov cez eshop. Medzinárodný predaj tovaru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

marketing - obchod

Počet rokov praxe

3

- precíznosť
- zmysel pre detaily
- kreativita
- písomné zručnosti - copywriting
- schopnosť plánovať
- rýchlo sa adaptovať
- ochota učiť sa zavedený systém
- zodpovedný prístup k plneniu pracovných úloh
- skúsenosti s Analytics a AdWords - výhoda
- byť aktívny na sociálnych sieťach
- logické myslenie
- anglický jazyk
- prax v obchodnej a v marketingovej činnosti - VÝHODOU

Predaj tovaru cez e-shop s medzinárodným aktívnym pôsobením a neustále sa rozširujúcimi možnosťami na trhu. Sme jeden z najväčších e-shopov a stále expandujeme. Zakladáme si na širokej palete produktov. Našim krédom je spokojný zákazník, preto je cieľom rýchle a bezproblémové dodanie kvalitného tovaru.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov