Pridať inzerát

Referent Marketingu/Marketingový špecialista

ŠPERKY s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac+bonusy na základe splnených úloh a výnosov do 300 eur
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna tvorba reklamných on-line kampaní ( práca sa vykonáva len priamo vo firme)
- zabezpečovanie a starostlivosť o reklamu v on-line a tlačenej forme,
- návrhy a implementácia marketingových kampaní (máme radi kreatívne premýšľanie, ale aj zmysel pre obchod)
- kompletná príprava kampaní na sociálnej sieti, tvorba reklamných textov, výber produktov kampaní (zmysel pre detail), vyhodnotenie a analýza kampaní,
- realizácia a vyhodnotenie newsletterov,
- príprava podkladov pre grafické oddelenie a kompletný dohľad nad grafickým spracovaním všetkých materiálov a kampaní,
- komunikácia v anglickom jazyku s inými oddeleniami,

Zamestnanecké zľavy
Atraktívne finančné ohodnotenie
Kariérny rast (ukáž nám, čo vieš )
Mladý tvorivý kolektív
Firemné stretnutia a teambuildingové akcie

Hľadáme kolegu/kolegyňu do nášho marketingového tímu na tvorbu reklamných kampaní, správu sociálnych sietí a tvorbu reklamných textov – budeš to ty?

KONTAKTOVAŤ budeme IBA uchádzačov, ktorí SPĹŇAJÚ PODMIENKY a majú SKÚSENOSTI s vykonávaním podobných činností. Hľadáme AKTÍVNU KREATÍVNU osobu, ktorá je schopná rýchlo nabehnúť na interné systémy. Na osobnom pohovore vyžadujeme aby uchádzač mal prehľad o našich sociálnych sieťach a našej webstránke sperky-eshop.sk a vyjadril svoj názor.

Nástup je ASAP ! Životopis v slovenskom jazyku musí obsahovať fotografiu - v rámci jedného dokumentu (nie ako ďalšiu prílohu) a jeho názov má obsahovať minimálne priezvisko. Osobný pohovor bude čo najskôr, taktiež nástup je ASAP. Na osobnom pohovore budú overené Vaše praktické zručnosti, taktiež test logického myslenia. Mzda sa bude odvíjať aj od skúseností, dosiahnutých výsledkov a na základe štatistík.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť Šperky s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom šperkov cez eshop. Medzinárodný predaj tovaru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

marketing - obchod

Počet rokov praxe

3

- precíznosť
- zmysel pre detaily
- kreativita
- písomné zručnosti - copywriting
- schopnosť plánovať
- rýchlo sa adaptovať
- ochota učiť sa zavedený systém
- zodpovedný prístup k plneniu pracovných úloh
- skúsenosti s Analytics a AdWords - výhoda
- byť aktívny na sociálnych sieťach
- logické myslenie
- anglický jazyk
- prax v obchodnej a v marketingovej činnosti - VÝHODOU

Predaj tovaru cez e-shop s medzinárodným aktívnym pôsobením a neustále sa rozširujúcimi možnosťami na trhu. Sme jeden z najväčších e-shopov a stále expandujeme. Zakladáme si na širokej palete produktov. Našim krédom je spokojný zákazník, preto je cieľom rýchle a bezproblémové dodanie kvalitného tovaru.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov