Pridať inzerát

Elektrikár, Elektromontér

SPELIS FMS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava-Petržalka, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacPodľa praxe, prípadne po zapracovaní a po skúšobnej dobe.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia elektrických inštalácií - výstavba, rekonštrukcie, servisné práce.
Fyzická inštalácia káblových rozvodov, montáž koncových prvkov, oživovanie inštalácie..

Servisné činnosti, príležitostne v prípade potreby práce v noci.
Spracovanie podkladov vykonaných prác a odpracovaných hodín (servisné záznamy, montážne alebo stavebné denníky).
Záznamy zhotovených prác, zakreslenie do podkladov.

Mobilný telefón.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy a sprievodné listy zasielajte emailom.
Telefonicky budú kontaktovaní len uchádzači pozvaní na osobný pracovný pohovor.

Hľadáme kolegov na dlhodobú spoluprácu, ktorých práca baví a ktorí hľadajú stabilné miesto kde nájdu svoje uplatnenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2022 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Čítanie elektroprojektov.
Aktívny prístup riešenia zverených úloh a požiadaviek.

Bezúhonnosť, dokladovaná odpisom z registra trestov.

§21 Vyhl.508/2009 podmienkou, §22 alebo §23 výhodou.

Možnosť osobného rastu v oblasti elektrotechniky a elektrických inštalácií.

Poskytujeme služby v oblasti elektrickej inštalácie a drobné servisné činnosti.
Elektroinštalácie od návrhu, projektu, samotnej realizácie až po revíziu a v prípade záujmu aj následný servis.
Zabezpečujeme aj drobné servisné práce v tejto oblasti, pre jednotlivcov ale aj pre správcovské spoločnosti.
Primárne pôsobíme v Bratislave a okolí, v prípade záujmu klientov aj v iných lokalitách Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci