Pridať inzerát

Chyžná

Special Service International SK s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.+ zákonné príplatky+ dochádzkový bonus
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Upratovanie a dezinfekcia izieb, chodieb a spoločných priestorov.
- Pravidelné vysávanie a utieranie prachu.
- Ustieľanie postelí, naprávanie prestieradiel.
- Vymieňanie použitej posteľnej bielizne a uterákov.
- Čistenie hygienických a sociálnych zariadení, dopĺňanie chýbajúcich hygienických potrieb.
- Vysýpanie smetných košov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- precíznosť
- iniciatívnosť
- samostatnosť

Spoločnosť Special Service International SK s. r. o. sa špecializuje na ochranu majetku a osôb. Sme dynamicky sa rozvíjajúca organizácia so stále rozširujúcim sa spektrom poskytovaných služieb.

S rastúcim portfóliom služieb a zvyšujúcim sa počtom klientov rastie aj počet pracovných miest, ktoré naša spoločnosť systematicky vytvára. V SSI vieme, že držať krok nestačí. Preto sa aktívne podieľame na rýchlom vývoji technológií používaných v odbore bezpečnostných služieb..

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nevädzova 6C
821 01 Bratislava