Obchodný zástupca pre servis nákladných vozidiel a predaj ND

SPAREX SK, spol. s r. o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac1 000 € základná mzda + prémie až do výšky 100% podľa pracovného výkonu + mimoriadne odmeny
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-predaj náhradných dielov pre nákladné vozidlá a ponúkanie služieb v oblasti servisu nákladných vozidiel
- absolvovanie služobných ciest a obchodných rokovaní, príprava cenových ponúk, fakturácia a pod.
-starostlivosť o aktuálnych zákazníkov, ako i vyhľadávanie nových potencionálnych zákazníkov
- poradenstvo v oblasti predaja náhradných dielov, identifikácie dielov, poradenstvo do servisu
-aktívne sledovanie, zúčastňovanie sa a riešenie rôznych verejných súťaží vo Vestníku, EKS a pod.

Žiadame, aby si uchádzači o pracovnú pozíciu so sebou priniesli štrukturovaný životopis, ktorý musia mať pri pracovnom pohovore. Zároveň žiadame, aby si uchádzači vopred telefonicky alebo mailom dohodli presný termín na pracovný pohovor. Bez aktuálneho životopisu a vopred dohodnutého termínu na pracovný pohovor nebude možnosť vybaviť daného uchádzača. Uchádzači z okresu Bánovce n/B a blízkeho okolia - výhodou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2022 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Internet - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Cieľavedomosť, Komunikatívnosť, Iniciatívnosť, Precíznosť (presnosť), Lojálnosť

Servis nákladných vozidiel + predaj náhradných dielov

Kontakt