Pridať inzerát

Prodejce prémiové kosmetiky v Bratislavě

Spaland International s.r.o

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 35 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

  • komunikace se zákazníky, předvedení produktů
  • prodej produktů, zákaznický servis na vysoké úrovni
  • zjišťování potřeb zákazníků a hledání vhodných produktů
  • podpora image značky IS Clinical přístupem k prodeji, zákazníkům a produktům
  • získávání nových zákazníků

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • velmi vstřícný a pro-aktivní přístup k zákazníkům pro zákaznický servis na vysoké úrovni
  • zájem o krásu a péči
  • příjemné vystupování
  • zodpovědný a samostatný přístup ke svěřeným úkolům
  • komunikativnost, cílevědomost, zodpovědnost, flexibilita
  • komunikační znalost ruského jazyka
  • praxe na podobné pozici výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • platové ohodnocení včetně pravidelných bonusů a motivačních bonusů
  • týmové prostředí mezinárodní společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • zaškolení a pravidelné vzdělávání

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou