Pridať inzerát

Asistentka - back office

SPA Studio s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť SPA Studio s.r.o. je exkluzívny predajca špecializujúci sa výhradne na luxusné vírivé vane a SWIM SPA Canadian Spa International®, Aquavia Spa®, POOL SPA® vrátane luxusných doplnkov pre wellnes a súkromné spa.

Aktuálne hľadáme do nášho tímu kolegu/kolegyňu na pozíciu: Asistentka - back office

Ponúkame:

- neformálne prostredie, ústretovú a tvorivú atmosféru

- veľmi silnú podporu tímových spolupracovníkov vrátane vedenia spoločnosti

- zaujímavú a rozmanitú prácu

- prácu v mladom kolektíve

- veľmi dobré finančné ohodnotenie

- mobilný telefón

- možnosť home office

Nástup: ihneď alebo dohodou

Náplň práce:

- administratívne úlohy spojené so spracovávaním podkladov k fakturácii. Organizačná a administratívna podpora celého tímu.

- administratívna agenda (korešpondencia, zakladanie dokumentov, dohadovanie stretnutí, archivovanie a skartovanie dokumentov

- fakturácia

- spracovanie kúpnych zmlúv

- komunikácia s klientmi a zadávanie klientov do systému

Požadujeme:

- samostatnosť pri riešení širokej škály úloh a situácií

- veľmi dobré organizačné schopnosti, analytické myslenie

- dôkladnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť

- znalosť programov Pohoda, Word, Excel (výhodou)

- ochota učiť s nové veci

- byť komunikatívny

- byť odolný/a stresu

www.spa-studio.cz

Informácie o výberovom konaní