Iná Haluška posilňuje svoj kuchársky tím - cca 1040 eur v čistom

Sounio s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Halenárska, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 EUR/mesiaccca 1000 eur v čistom, podľa odpracovaných hodín. Podľa štandardného rozpisu je to 975 - 1105 € za mesiac
  • Termín nástupu: hneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do svojho tímu slušných, šikovných ľudí, ktorí si vážia prácu. V tej našej je to príprava všetkých možných druhov halušiek, aké ponúkame, plus samozrejme čistota na pracovisku.
- budeš pripravovať halušky, omáčky, mäsá a podobne
- budeš spisovať sortiment, ktorý ti chýba na ďalší deň k tejto príprave
- na pracovisku bude samozrejme poriadok a čistota :)
- dostaneš stabilnú prácu v úzkom, ale dobrom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Iná Haluška je bistro so streetfoodovým nádychom v Trnave. Varíme halušky a pripravujeme ich na rôzne druhy, na sladko na slano, tradičné, moderné aj šialené :) všetko potrebné hneď zistíš na našej stránke, alebo instagrame
Nabiehame na nový systém a preto potrebujeme posilniť náš tím.
Už sa na teba tešíme