INÁ HALUŠKA - vybuduj s nami najlepšiu haluškáreň na Slovensku - kuchár

Sounio s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Halenárska, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacTvoja mzda je 800 eur v čistom, každý rok sa zvýši o 50 eur v čistom, budeš dostávať narodeninový bonus 50 eur, bonus na základe tržby, letnú a zimnú prémiu
  • Termín nástupu: hneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poviem ti narovinu. Potrebujeme zodpovedného kolegu, ktorý sa s nami bude snažiť o to, aby sa tu ľudia vždy cítili dobre, skvelo sa najedli a radi sa vrátili zas a zas.
Varíme halušky, takže to je to, čo budeš robiť. Variť. Nemusíš byť kuchár, my Ťa naučíme všetko, čo potrebuješ vedieť. Stačí, aby si bol šikovný a pozitivne naladený ;-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Iná haluška je pomerne nové bistro v Trnave. Robíme halušky na rôzne spôsoby,
sladké aj slané, tradičné aj netradičné, ale hlavne... kvalitné a čerstvé. Sme noví, mladí a naša klientela sa rozrastá. Prilož ruku k dielu a vybuduje s nami najlepšiu haluškáreň na Slovensku