Pridať inzerát

Iná haluška - Staň sa súčasťou haluškového sveta (Kuchár)

Sounio s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Halenárska, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac8oo € v čistom
  • Termín nástupu: hneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou prácou bude variť halušky a prílohy na základe plánu na každý deň. Súrne potrebujeme doplniť naše rady o ďalšieho zodpovedného šikovného, tímového kolegu. Práca u nás nieje štandardná kucharina, preto nemusíš mať ani skúsenosti, stačí, ak sa rád učíš nové veci.

Každý rok zvýšenie platu o 50 € v čistom
Letná, zimná prémia
Narodeninová prémia
Prémia na základe výšky tržby
Spoločné krátke večerné teambuildingy
Mladý kolektív

Požiadavky na zamestnanca

zodpovednosť, spoľahlivosť a tímový duch sú najdôležitejšie atribúty

Iná haluška je pomerne nové bistro v Trnave. Robíme halušky na rôzne spôsoby,
sladké aj slané, tradičné aj netradičné, ale hlavne... kvalitné a čerstvé. Sme noví, mladí a naša klientela sa rozrastá. Prilož ruku k dielu a vybuduje s nami najlepšiu haluškáreň na Slovensku

Adresa spoločnosti

Igram
90084 Igram